Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για Σάββατο-Κυριακή και Τετάρτη!

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22.02.2020

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ομόνοια Σίνδου – Ιωνικός

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Καμπανιακός – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Μακεδονικός Ασκού    0-3 α.α.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Αετός Βασιλικών – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Νίκη Μεσημερίου – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αστέρας Ραιδεστού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αξιός Ανατολικού – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.30

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Μακεδών Ευόσμου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.45

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης Καβαλαρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.45

Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος

Αναγέννηση Προχώματος – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – Κανάρης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

ΑΟ Θράκης – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.45

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΟ Σούτερς – Λιονταράκια

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Μ. Αλέξανδρος Θ.

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Μελενηκιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Αετός Ανω Σταυρού    3-0 α.α.

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Φασούλας, Τσεκούρας, Χύτας, Σεμερτζής, Μαραντίδης, Ρακόπουλος.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Μαργαρίτης, Μαργιούλα, Ρουμελιώτη, Τεπελίδης, Τζιόλα, Χατζηαθανασίου, Χορόζογλου.

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23.02.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αρης – ΟΦΗ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.00

Αγροτικός Αστέρας – Ακ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Καβάλα ‘86          ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΠΕ Λαγκαδά – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Εθνικός Σοχού – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός Γέφυρας – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Ρετζικίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Κανονιέρηδες – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τεπελίδης Χρήστος

Ελευθεριακός – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Δόξα Πενταλόφου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Μελιτέας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Διγενής Κρυονερίου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΑΕ Φιλύρου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελλήσποντος Μαδύτου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΑΣ Νεάπολης – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Εθνικός Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Μαραθώνας – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Πανόραμα

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Balousha Mohammed

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.30

Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Εθνικός Μετεώρων – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Ακρίτες Συκεών – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

ΑΜΣ Νικόπολη – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ρουμελιώτη Σοφία

Αστραπή Μεσαίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Νέστωρ Οσσας – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:12.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Βρασίδας Βρασνών – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δόξα Ασσήρου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αίολος – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

ΑΕ Φαλήρου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Προοδευτική – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

Γιατρός:Φαρμάκης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ιωαννίδης Αρης – Χαραλ. – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: Ιωαννίδης Αρης – Χαραλ. – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

ΑΕ Μαρτίου – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Δάφνη Ακροποτάμου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

Γιατρός:Γούλας Ιωάννης

Κυψέλη Νεάπολης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:10.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:13.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(15η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:14.00

Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Φοίνικας Σχολαρίου – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:12.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λημνιός, Ξυδόπουλος, Αστρεινίδης, Ρακόπουλος, Ναζίρης.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.00 – 13.30: Αναγνώστου, Γκόγκος, Λάλλας, Μπαλίκος, Πυργίδης, Τσαμαντουρίδης.

 

14.00 – 16.00: Βογιατζή, Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Κοντογιάννη, Τζιόλα.

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ 19.02.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (7η αγωνιστική – Α’ Ημιτελικός αγώνας)

———————————

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

 

 


 

  • ,
  • or

 

 

Scroll Up