Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Φεβρουαρίου

Συντάκτης: Share:
Όλα τα σημερινά αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 01.02.2020

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30

ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Μακεδονικός Γέφυρας – Μελιτέας

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.30

Μακεδονικός Λητής – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.30

ΑΕ Κρήνης – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.30

Αναγέννηση Επανομής – Πανόραμα

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

Αριστοτέλης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:15.30

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.30

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Χαρ. Επαμεινώνδας – Λιονταράκια

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.30

Ενωση Συκεών – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 02.02.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – ΠΟ Νέας Καλλοκράτειας

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Αρης Παλαιοχωρίου                       ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Αρης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

ΠΑΟΚ – ΑΕ Οδυσσέας Γλυφάδας

Γήπεδο:ΑΚ Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

——————————————

Ιάσων Αυγής – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.30

Ιωνικός – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.30

Καμπανιακός – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.30

Παύλος Μελάς – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Δόξα Αγ.Παύλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Νίκη Ηρακλείου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.30

Διγενής Κρυονερίου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου                            ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

ΠΑΟ Δορκάδας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.30

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:15.30

Εθνικός Πυλαίας – Μαραθώνας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:11.30

Αετός Βασιλικών – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

ΓΣ Ηλιούπολης – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

Δόξα Ελπίδας – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Ομόνοια Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Μαγνησιακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

ΑΜΣ Νικόπολη – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:13.15

Ακρίτες Συκεών – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Μεσαίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.30

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Νίκη Ευκαρπίας – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:12.00

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.30

Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.30

Ηρακλής Μοδίου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Πέρα – Αίολος

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.15

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Προοδευτική

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

Μέντεκας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:10.30

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:15.30

Ιωάννης Παπάφης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.00

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

Δόξα Αδένδρου – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Κανάρης – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

ΑΟ Θράκης – ΑΟ Σούτερς               ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Ερμής Μηχανιώνας – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.30

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Περιβολακίου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.00

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Αετός Ανω Σταυρού                           ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Scroll Up