Το πρόγραμμα της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο 25 και 26/01

Συντάκτης: Share:
Τα πλήρη αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ και οι σκόρερ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.01.2020

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:13.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Usore Blessing

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Μελιτέας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Αναγέννηση Επανομής – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Δόξα Ελπίδας    0-3 α.α.

Θρίαμβος Παρθενίου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πέρα

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Δόξα Τριλόφου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.30

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.30

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Διγενής Μονολόφου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – Κανάρης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασευής – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.30

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Μ. Αλέξανδρος Θ. – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Αετός Ανω Σταυρού – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αποστολίδης, Γαρυπίδης, Κουρκουνάσιος, Παπατζίκος, Χύτας, Σκουφός.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Πυργίδης, Γούλας Ιωαν., Κάβουρα, Τζιόλα, Τζιόλας, Τζιώτζιου

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Λέοντες

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00 – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καμπανιακός

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Δόξα Αγ.Παύλου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Μαραθώνας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Ρουμελιώτη Σοφία

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

ΠΟ Ξηροκρήνης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Καφαδάρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Usore Blessing

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.30

Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Μακεδών Ευόσμου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.15

Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Γούλας Ιωάννης

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.30

Γιατρός:Usore Blessing

Δόξα Ασσήρου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Εθνικός Λαγυνών – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Αίολος – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

ΑΕ Φαλήρου – Προοδευτική

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

ΑΕ Μαρτίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Λιονταράκια – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γούλας Ιωάννης

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

ΠΑΟ Καρτερών – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.30

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ζυγομήτρος, Δεμερτζής, Βλαχούδης, Ναζίρης, Μαραντίδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.30 – 13.30: Βογιατζή, Γκόγκος, Θεοδωρίδης, Μπουρέκα, Ορφανίδης, Πυργίδης.

 

14.30 – 16.00: Κοντογιάννη, Μπόμπορας, Πέπης, Τσαμαντουρίδης, Τζιόλα.

Scroll Up