Το πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο 18 και 19/01

Συντάκτης: Share:
Όλα τα σημερινά αποτελέσματα των αγώνων της ΕΠΣΜ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18.01.2020

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Κανονιέρηδες – ΜΑΣ Αγχιάλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΠΑΟ Δορκάδας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Ορφέας Σουρωτής – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αξιός Ανατολικού – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Ομόνοια Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης    3-0 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Αστραπή Μεσαίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Δάφνη Ακροποτάμου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Διγενής Μονολόφου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Θράκης – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Usore Blessing

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Μ. Αλέξανδρος Θ. – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ενωση Συκεών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Βλαχούδης, Δεμερτζής, Λημνιός, Ρακόπουλος, Χύτας, Παπουτσόγλου.

 

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κατσαφούρου, Λάλλας, Μπάνης, Παπαλέτσιος, Φαρμάκης, Χατζηαθανασίου.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αρης Παλαιοχωρίου           ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)

——————————————

Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Ομόνοια Σίνδου – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας

Ελευθεριακός – Μελιτέας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Δόξα Ρετζικίου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Usore Blessing

Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

Νίκη Ηρακλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Διγενής Κρυονερίου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αετός Βασιλικών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Δόξα Ελπίδας – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.15

Γιατρός:Κανδέρης Αλέξανδρος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Μαγνησιακός – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15

Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.15

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Εθνικός Μετεώρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.15

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Ελλήσποντος Κριθιάς – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Πέρα – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Προοδευτική – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.15

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

ΑΕ Φαλήρου – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.15

Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.15

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ιωάννης Παπάφης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Αδένδρου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.15

Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.15

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Κανάρης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Οικονόμου Δανάη

Αναγέννηση Επταπυργίου – Λιονταράκια

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

ΠΑΟ Καρτερών – Αετός Ανω Σταυρού

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ζυγομήτρος, Μουχτάρογλου, Μαραντίδης, Καρατζιόβαλης, Καρτάλης, Αναστασιάδης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

10.30 – 13.30: Usore, Γκόγκος, Κάβουρα, Κιουλτζής, Ορφανίδης, Τζιόλας.

 

14.30 – 16.00: Βογιατζή, Πέπης, Οικονόμου, Λιόλιος, Τσιαχρής.

Scroll Up