ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 18.01.2020
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Κανονιέρηδες – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Απόλλων Ζαγκλιβερίου
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Μακεδονικός Λητής – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
ΠΑΟ Δορκάδας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Πανόραμα
Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Ορφέας Σουρωτής – Αριστοτέλης
Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καρατζιόβαλης Δημήτριος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Αξιός Ανατολικού – Εθνικός Ευόσμου
Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:15.00
Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης
Ομόνοια Σταυρούπολης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Αστραπή Μεσαίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Βρασίδας Βρασνών – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00
Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος
Αρης Καβαλαρίου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Πυλαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00
Γιατρός:Βογιατζή Κυριακή
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Δάφνη Ακροποτάμου – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Διγενής Μονολόφου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00
Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Θράκης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθερίου – Γιατρός:Usore Blessing
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Μ. Αλέξανδρος Θ. – Δόξα Τούμπας
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00
Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ενωση Συκεών – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Βότσαρης, Βλαχούδης, Δεμερτζής, Λημνιός, Ρακόπουλος, Χύτας, Παπουτσόγλου.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Κατσαφούρου, Λάλλας, Μπάνης, Παπαλέτσιος, Φαρμάκης, Χατζηαθανασίου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19.01.2020
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(19η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Αρης Παλαιοχωρίου ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(20η αγωνιστική)
——————————————
Ιωνικός – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Καμπανιακός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Ομόνοια Σίνδου – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
Εθνικός Σοχού – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τσαραμανίδης Σάββας
Ελευθεριακός – Μελιτέας
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Τζίολας Μιχ-Αδριανός
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Χριστοδούλου – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Δόξα Ρετζικίου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Μακεδονικός Γέφυρας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Usore Blessing
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΑΣ Νεάπολης
Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης
Νίκη Ηρακλείου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Διγενής Κρυονερίου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Μαραθώνας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Εθνικός Πυλαίας – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Αετός Βασιλικών – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Δόξα Ελπίδας – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Οδυσσέας Κορδελιού – Θρίαμβος Παρθενίου
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.15
Γιατρός:Κανδέρης Αλέξανδρος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Ολυμπος Δενδροποτάμου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00
Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Μαγνησιακός – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.15
Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
ΑΜΣ Νικόπολη – Μακεδονικός Μοναστηρίου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη
Ακρίτες Συκεών – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη
ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.15
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Εθνικός Μετεώρων – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30
Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00
Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη
Νίκη Ευκαρπίας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.15
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Ελλήσποντος Κριθιάς – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή
Πέρα – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – ΠΑΟ Διοικητηρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Προοδευτική – Ατρόμητος Τριαδίου
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:13.15
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή
ΑΕ Φαλήρου – Αίολος
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30
Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.15
Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.15
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Ιωάννης Παπάφης – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30
Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Ορφέας Αγ. Τριάδας – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Αδένδρου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.15
Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
ΠΑΟΚ Πολίχνης – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Γιατρός:Παπαδόπουλος Νικόλαος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
Χαρ. Επαμεινώνδας – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.15
Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Κανάρης
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
ΑΟ Σούτερς – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00
Γιατρός:Οικονόμου Δανάη
Αναγέννηση Επταπυργίου – Λιονταράκια
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00
Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(10η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Ρουβίκωνας
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
ΠΑΟ Καρτερών – Αετός Ανω Σταυρού
Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Ζυγομήτρος, Μουχτάρογλου, Μαραντίδης, Καρατζιόβαλης, Καρτάλης, Αναστασιάδης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
10.30 – 13.30: Usore, Γκόγκος, Κάβουρα, Κιουλτζής, Ορφανίδης, Τζιόλας.
14.30 – 16.00: Βογιατζή, Πέπης, Οικονόμου, Λιόλιος, Τσιαχρής.