Το πρόγραμμα των αγώνων ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου 03/09 και 04/09

Συντάκτης: Share:
Όλα τα αποτελέσματα της ΕΠΣΜ και οι σκόρερ στα ματς της Κυριακής

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.10.2020

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

 

Ομόνοια Σίνδου – Ακαδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φαν. – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

 

ΜΑΣ Αγχιάλου – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:17.00

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Θύελλα Περιστερώνας

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 15ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Φαλήρου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

 

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μελιτέας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΟΚ Ερασιτέχνες – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Μεσημερίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 22ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Φίλιππος Ελεούσας – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:17.00

 

Θρίαμβος Παρθενίου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 24ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αναγέννηση Καλοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

 

Οδυσσέας Κορδελιού – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:19.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Εθνικός Μετεώρων – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ενωση Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 30ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:17.00

Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 33ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Χαριλάου Αγ. Ελευθέριος

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:17.00

 

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΄Ηφαιστος Θέρμης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΣ Πέρα

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.10.2020

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

 

Καμπανιακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

 

Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ιωνικός

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

 

Νίκη Ευκαρπίας – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 7ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΓΣ Ηλιούπολης – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Ομόνοια Σταυρούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

 

Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 9ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:17.00

 

Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Μακεδονικός Ασκού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 11ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Νίκη Ηρακλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 13ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 14ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Φιλύρου – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:17.00

 

Πανόραμα – Ν.Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 16ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Μαραθώνας – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 17ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 18ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Εθνικός Πυλαίας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 19ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

ΑΕ Κρήνης – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.30

ΠΑΟ Ν.Επιβατών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:11.30

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 20ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Ατρόμητος Αγ.Αντωνίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 21ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)

——————————————————-

Αναγέννηση Επανομής – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 23ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

 

Μ.Αλέξανδρος Ελλήνων – Εθνικός Ευόσμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 25ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Εσπερος Τερψιθέας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:14.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 26ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ρουβίκωνας – ΑΣ Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 27ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Λύκοι Δήμου Π.Μελά – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 28ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

 

Κεραυνός Αγ.Παύλου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 29ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ελπίδες Συκεών – Αστέρια

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

 

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 31ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Μ. Αλέξανδρος Ν.Απολλωνίας – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00

 

Ελλήσποντος Κριθιάς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 32ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Φοίνικας Τούμπας – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

 

Δόξα Τούμπας – Αετοί Θεσσαλονίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 34ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 35ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

ΠΥΡΣΟΣ ΑΓ.ΤΡΙΑΔΑΣ – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής    ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

 

Αχιλλέας Περαίας – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:17.00

 

ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Α ΦΑΣΗ – 36ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)

——————————————————-

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll Up