ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΕΠΣΜ
ΤΕΤΑΡΤΗ 10.11.2021
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————————–
Ατρόμητος Τριαδίου – ΠΑΟΚ
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.30
Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακαδ.Ποδ.Νεάπολης
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Τράϊκος Αρης
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγ.Αθανασίου
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ. τ. Ελευθ. – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Ξηροκρήνης – Μακεδονικός Αγ.Βασιλείου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος
Νέστωρ Οσσας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ
Γήπεδο:Όσσας – ώρα:14.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Μεσημερίου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 8ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————
Νίκη Νεοχωρούδας – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:16.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Σωτηριάδης Σωτήριος
ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.30
Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 10ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Φοίνικας Τούμπας – Κεραυνός Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.30
Γιατρός:Σαββίδης Μιχαήλ
Μ.Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΤ.ΡΕΠΑΝΑΣ – Β ΦΑΣΗ – 12ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
——————————————————-
Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:14.30
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος