Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο!

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2022

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου   

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΓΣ Ηλιούπολης – Μ.Αλέξανδρος Καλοχωρίου   

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Αίας Ευόσμου – Νίκη Ευκαρπίας   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Ρετζικίου – Ακρίτες Συκεών   

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

 

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Κισσός Χορτιάτη   

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Πυλαίας – Αρης Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου   

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

 

ΠΑΟΚ Σταυρού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου   

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

 

 

 

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού   

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Δάφνη Ακροποτάμου – Ομόνοια Σίνδου   

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Ακαδ.Ποδ.Ζ.Ζάχου   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καρολίδου Αικατερίνη

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT(1η αγωνιστική)

——————————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – ΑΕ Μαρτίου   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – Διάπλασις   

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Νιμβρόγλου Αντώνιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθώνας Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής    

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:                                

 

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:Ουρσώφ, Γραμματάς, Δεληγιώργη, Σουρβίνος.

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΜΑΪΟΥ 2022

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ελευθεριακός – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου   

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΣ Νεάπολης   

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Αγ.Παύλου – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

 

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

ΑΕ Κρήνης – ΠΑΟ Διοικητηρίου   

Γήπεδο:ΟΥΔΕΤΕΡΟ – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

 

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(4η αγωνιστική)

————————————————-

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου   

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

 

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής   

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ρουβίκωνας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Γουγούλη Χριστίνα

 

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΜΣ Νικόπολη   

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(3η αγωνιστική)

————————————————-

Ατλας  Μενεμένης – Ενωση Συκεών   

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Σουρβίνος Σπύρος

 

Εθνικός Μετεώρων – Ελπίδες Συκεών   

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Δόξα Περιβολακίου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου   

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

 

Εθνικός Λαγυνών – Αστραπή Μεσαίου   

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

Ιωάννης Παπάφης – Πυρσός Θεσσαλονίκης   

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF(2η αγωνιστική)

————————————————-

ΑΟ Σούτερς – Αχιλλέας Περαίας   

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

 

Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 1η ΦΑΣΗ PLAYOUT ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ

—————————————————————-

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αριστοτέλης   

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Μακεδονία Ευκαρπίας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου    3-0 α.α.

 

ΑΟ Μεσήμβριας – Σταυραετός Ευξεινούπολης   

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης

 

Νίκη Νεοχωρούδας – Αστέρας Κορδελιού    3-0 α.α.

 

Μακεδών Ευόσμου – Αναγέννηση Προχώματος   

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ.Πρωταθλητών Πεύκων – Αστραπή Νεάπολης   

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Παυλίδης Ευάγγελος

 

Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΣ Αγ.Παύλου   

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

 

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Κυψέλη Νεάπολης    0-3 α.α.

 

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Δράση Αρδαμερίου    

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Δεληγιώργη Μαρία

 

Φοίνικας Τούμπας – ΄Ηφαιστος Θέρμης   

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

 

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(17η αγωνιστική)

—————————————–

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Αστέρια   

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

 

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Κανάρης    3-0 α.α.

 

Αναγέννηση Επταπυργίου – Δόξα Τούμπας   

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ:

 

 

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

 

11.00 – 12.30:Τσαμαντουρίδης, Κεχαγιά, Καρολίδου, Ποιμενίδης.

 

13.30 – 17.30:Ντέκας, Βογιατζής, Νιμβρόγλου, Ιορδανίδης, Χαραλαμπίδης.