Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος  – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης    0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Φίλιππος Ελεούσας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Χαρ. Επαμεινώνδας – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Λιονταράκια

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.00

Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Τσεκούρας, Αποστολίδης, Γαρυπίδης, Παπουτσόγλου.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Παπαβασιλείου, Ρήγκος, Σαριδάκης, Τζιόλα.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων

Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00

Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μεσολόγγι 2008

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Σοχού – Ιωνικός

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Usore Blessing

Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Σταυρού – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Νίκη Ηρακλείου – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)

——————————————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ

Οδυσσέας Κορδελιού – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Εθνικός Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Usore Blessing

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ακρίτες Συκεών – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

Εθνικός Μετεώρων – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Νίκη Ευκαρπίας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Ηρακλής Μοδίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης

Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νέστωρ Οσσας – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αρης Καβαλαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:11.30

Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Προοδευτική – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος

ΑΕ Φαλήρου – Πέρα

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Μαρτίου

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη

Δόξα Αδένδρου – Ελπίδες Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – Κανάρης

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30

Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος

ΑΟ Σούτερς – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα

ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00

Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Βλαχούδης, Μπούρος, Λημνιός, Βότσαρης.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:

09.30 – 12.30: Βασιλείου, Ζαϊμης, Ορφανίδης, Σπυρίδου, Τσιόμπανου, Χορόζογλου, Χριστελία.

12.30 – 15.30: Ανεστιάδου, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης, Φανάρα.

Δείτε Επίσης

Scroll Up