ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07.12.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟΝ Επιβατών – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΜΑΣ Αγχιάλου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Κανονιέρηδες – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο:Φιλύρου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων
Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος
Σταυραετός Ευξεινούπολης – ΓΣ Ηλιούπολης 0-3 α.α.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Φίλιππος Ελεούσας – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.00
Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ
Ελπίδες Σταυρούπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης
Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Μακεδών Ευόσμου
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00
Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Αστραπή Μεσαίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ελλήσποντος Κριθιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού
Γήπεδο:Κριθιάς – ώρα:15.00
Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος
Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Τριλόφου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΟ Μεσήμβριας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.00
Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Χαρ. Επαμεινώνδας – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – Λιονταράκια
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης – ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.00
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Φοίνικας Σχολαρίου
Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ενωση Συκεών – ΠΑΟ Καρτερών
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αλβανός, Τσεκούρας, Αποστολίδης, Γαρυπίδης, Παπουτσόγλου.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ζησόπουλος, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Παπαβασιλείου, Ρήγκος, Σαριδάκης, Τζιόλα.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.12.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)
——————————————————
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων
Γήπεδο:Μηχανιώνας – ώρα:15.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Θύελλα Σαρακηνών
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
– Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(7η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ακαδ. Ελπ. Καρδίτσας ‘94
Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:15.00
– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Μεσολόγγι 2008
Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00
– Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)
——————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟ Ξυλούπολης
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Εθνικός Σοχού – Ιωνικός
Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:12.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Usore Blessing
Μελιτέας – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή
Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Ελευθεριακός – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Balousha Mohammed
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μακεδονικός Γέφυρας
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Σταυρού – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
ΑΣ Νεάπολης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Ελλήσποντος Μαδύτου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου
Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Νίκη Ηρακλείου – Διγενής Κρυονερίου
Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(13η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Πανόραμα
Γήπεδο:Ρυσίου (χόρτο) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Μαραθώνας – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Νίκη Μεσημερίου – Αετός Βασιλικών
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ομόνοια Σταυρούπολης – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Ανεστιάδου Ελισσάβετ
Οδυσσέας Κορδελιού – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Καλινδέρης Αλέξανδρος
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Εθνικός Ευόσμου – ΠΟ Ξηροκρήνης
Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Usore Blessing
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακρίτες Συκεών – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Εθνικός Μετεώρων – Μαγνησιακός
Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.00
Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00
Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Κατσαφούρου Ευφροσύνη
Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Νίκη Ευκαρπίας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου
Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30
Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Αισχύλος Ωραιοκάστρου
Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Ηρακλής Μοδίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Πέπης Παναγιώτης
Δόξα Γερακαρούς – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Νέστωρ Οσσας – Δόξα Ασσήρου
Γήπεδο:Όσσας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή
Αρης Καβαλαρίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Βρασίδας Βρασνών
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Προοδευτική – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
ΑΕ Φαλήρου – Πέρα
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00
Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πυρσός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας
Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30
Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————————
Αργοναύτης Καλαμαριάς – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Ιωάννης Παπάφης – Ελπίδες Φοίνικα 2011
Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00
Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα
Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Μαρτίου
Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Πυρσός Αγίας Τριάδας
Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:11.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Ορφέας Αγ. Τριάδας – Ακαδ. Ποδ. Ζάχου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Δάφνη Ακροποτάμου – Αναγέννηση Προχώματος
Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
ΠΑΟΚ Πολίχνης – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός:Χριστέλια Αικατερίνη
Δόξα Αδένδρου – Ελπίδες Αμπελοκήπων
Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30
Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΣ Αγ. Παύλος – Κανάρης
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:11.30
Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος
ΑΟ Σούτερς – Κυψέλη Νεάπολης
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00
Γιατρός:Στάθη Θεοδώρα
ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Επταπυργίου
Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης
Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
ΑΣ Ηρακλής 2015 – Δόξα Τούμπας
Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
—————————————–
ΑΕ Αγ. Γεωργίου – Ρουβίκωνας
Γήπεδο:Ασπροβάλτας – ώρα:15.00
Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Αστρεινίδης, Βλαχούδης, Μπούρος, Λημνιός, Βότσαρης.
ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ:
09.30 – 12.30: Βασιλείου, Ζαϊμης, Ορφανίδης, Σπυρίδου, Τσιόμπανου, Χορόζογλου, Χριστελία.
12.30 – 15.30: Ανεστιάδου, Μαστρογιάννης, Τσαμαντουρίδης, Φανάρα.