Το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΜ του Σαββατοκύριακου

Συντάκτης: Share:

Η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Μακεδονίας ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου:

ΣΑΒΒΑΤΟ 14.12.2019

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:ΑΚ ΠΑΟΚ Ν. Μεσήμβριας – ώρα:14.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΜΑΣ Αγχιάλου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Παπαδήμος Δήμος

Αίας Ευόσμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μελιτέας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Μακεδονικός Λητής – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αριστοτέλης – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Αετός Βασιλικών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Εθνικός Ευόσμου    0-3 α.α.

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος

Κεραυνός Αγίου Παύλου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Γιατρός:Balousha Mohammed

Αστραπή Μεσαίου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Πέρα – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αίολος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.00

Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.30

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Διγενής Μονολόφου – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

 

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Καρτάλης, Χύτας, Βότσαρης, Δουβλέκης, Μπούρος, Παπαδόπουλος Γ., Αλβανός.

 

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Ανδρικόπουλος, Καλαϊτζίδου, Κιουλτζής, Μπουρέκα, Usore Blessing, Μπάνης, Σαριδάκης.

 

 

 

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15.12.2019

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(16η αγωνιστική)

——————————————————

Μακεδονικός – ΑΣ Γιαννιτσά

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αστραπή Μεσοποταμιάς

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΑΟ Κιλκισιακός

Γήπεδο:Ανω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Θράκης         ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

ΑΟ Λέοντες – ΑΣ Πηνελόπη                       ΜΑΤΑΙΩΘΗΚΕ

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)

——————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Καμπανιακός

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Ιωνικός – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Balousha Mohammed

Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Αγ.Παύλου – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής

Μακεδονικός Γέφυρας – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Μακεδονικός Ασκού – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος

Θύελλα Περιστερώνα – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Αναγέννηση Επανομής – Μαραθώνας

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

ΑΕ Κρήνης – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:ΑΕ Κρήνης – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Ορφέας Σουρωτής – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Δόξα Ελπίδας – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος

Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Usore Blessing

ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Κιουλτζής Ιωάννης

ΠΟ Ξηροκρήνης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.15

Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Μαγνησιακός – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μακεδονικός Μοναστηρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Γιατρός:Μπουρέκα Ρένια

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Μακεδών Ευόσμου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.00

Παρατηρητής: Χατζηευαγγέλου Αγγελος – Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Ζαϊμης Τηλέμαχος

Δάφνη Ευαγγελισμού – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.00

Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Δόξα Ασσήρου – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Γιατρός:Μαργιούλα Σιάρκου Γ.

Βρασίδας Βρασνών – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:15.00

Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός:Τζιώτζιου Χρ.-Υακίνθη

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.30

Γιατρός:Μπαλίκος Νικόλαος

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:11.00

Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία

ΑΕ Μαρτίου – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Δόξα Αδένδρου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:11.30

Γιατρός:Balousha Mohammed

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Κυψέλη Νεάπολης – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Γαρυπίδης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Ελπίδες Συκεών – ΑΣ Αγ. Παύλος

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία

Λιονταράκια – Κανάρης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Γιατρός:Νικολαϊδου  Αναστασία

Αναγέννηση Επταπυργίου – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ. – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Δόξα Τούμπας – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Φανάρα Παρασκευή

Μ. Αλέξανδρος Θεσσαλονίκης – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.00

Γιατρός:Κάβουρα Κωνσταντίνα

ΑΣ Ηρακλής 2015 – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Βοηθητικό Καυτανζογλείου Σταδίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(8η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Ρουβίκωνας – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Πυργίδης Νικόλαος

Αετός Ανω Σταυρού – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

ΠΑΟ Καρτερών – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.00

Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Φασούλας, Ναζίρης, Ζυγομήτρος, Παπατζίκος, Παπαδόπουλος Γ., Σταμάτης Ηλ., Χύτας.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: 09.30 – 12.30: Αναγνώστου, Γκόγκος, Θεοδωρίδης, Ιωαννίδης Παντ., Λάλλας, Λιόλιος, Παπαδημόπουλος, Τζιώτζιου, Τσαμαντουρίδης.

12.30 – 15.30: Ζησόπουλος, Κιουλτζής, Μπαλίκος, Τζιόλα, Χατζηαθανασίου, Οικονόμου.

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up