Το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α)      (5η αγωνιστική)

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου  ώρα  09.00 (ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ  ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11)

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών ώρα  10.15

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΟ Θράκης  ώρα  11.30

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός (1)  ώρα  13.15

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Β)      (5η αγωνιστική)

Μακεδονικός (2) – ΑΣ Μύγδωνας 2007ώρα  09.00

Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΜΑΣ Αγχιάλου      ώρα  10.15

Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMIKA  – Αλέξανδρος Κιλκίς  ώρα  12.45

ΑΕ Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός   ώρα   15.15

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ       (5η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ντίνος Κούης  ώρα  10.15

Μακεδονικός (3) – Φίλιππος Παλαιοκάστρου  ώρα  11.30

Α.Ε Εύοσμου – Διάπλασις ώρα  12.45

Μπέμπηδες Ιωνίας – Μαγνησιακός   ώρα   14.00

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ      (5η αγωνιστική)

Ελπίδες  Σταυρούπολης  –  Πρωτέας  ώρα  11.00

Ελπίδες  Συκεών  –   Α.Ο.  Μεσήμβριας  ώρα  12.15

Αθλητική  Εκπαίδευση  –  ΑΜΣ  Νικόπολη  ώρα  13.30

ΑΕ  Ευόσμου  –  ΠΑΟΚ  2010   —–    ΑΝΑΒΟΛΗ

 

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ATHLETIC  PARK   (5η αγωνιστική)

ΠΟ  Μαλακοπής  –  Ιταλική  Ακαδημία  ώρα  09.00

Αρτ Σόκκερ Σκούλ  –  Ολυμπιακός  Θες/νίκης  ώρα  10.15

Ακαδημία  Strikers  –   Αναγέννηση  Πανοράματος  ώρα  11.30

ΑΟ.  Σούτερς  (2)  –    Ελπίδα  Τούμπας  ώρα  12.45

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  JOGA   BONITO      (5η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ζωγράφου  –  Εθνικός Πυλαίας (1)  ώρα  10.15

Άγιος Νικόλαος (Joga Bonito)  – Αχιλλέας Περαίας  ώρα  11.30

Ποσειδώνας  Μηχανιώνας (2) – Θερμαϊκός Θέρμης  ώρα  12.45

Μπέμπηδες 2000   –   Φίλιππος Θέρμης    ώρα   14.00

ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANET  F.C  A      (5η αγωνιστική)

Άρης  (2)  –  Αναγέννηση  Επανομής  ώρα  10.15

Ποσειδών  Μηχανιώνας  (1)  –  Πανόραμα  ώρα  11.30

Αστέρας  Ραιδεστού  –  Ποσειδών  Καλαμαριάς—–  ΑΝΑΒΟΛΗ

Πρωταθλητές  Πεύκων  –  ΠΑΟΚ  1  —— ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ: Γερμανική Ακαδημία 

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANET  F.C    Β      (5η αγωνιστική)

Εθνικός  Πυλαίας  (2 )   – Άρης  1  ώρα  09.00

ΑΕ  Πυλαίας  –  Απόλλων Σχολαρίου ώρα  10.15

Α.Ο  Σούτερς  –  Νίκη  Μεσημερίου  ώρα  11.30

Ακαδημία  Μίκρας  –  Ορφέας  Σουρωτής  ώρα  12.45

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)

Κ11-  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ      (5η αγωνιστική)

Ντίνος Κούης  (2) – Πρωτέας (1)  ώρα  09.00

Κιλκισιακός – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα  11.30

Μακεδονικός – Μακεδών Ευόσμου    ώρα  14.00

Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA  – ΑΕ Αμπελοκήπων  ώρα  14.30

Κ11-  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΠΡΩΤΕΑ    (5η αγωνιστική)

ΑE Νέων Σίνδου  –  ΑΜΣ  Νικόπολη   ώρα  12.00

ΠΑΟΚ  Κυμίνων  Μαλγάρων  –  Ντίνος  Κούης  ώρα  13.15

Δόξα  Ρετζικίου  –  Πρωτέας  ώρα  14.30

Αγροτικός  Αστέρας  –  ΑΟ  Μεσήμβριας  ώρα  15.45

ΡΕΠΟ: ΑΕ   Ευόσμου

 

 

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ  (5η αγωνιστική)

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Ακαδημίες Μίκρας   ώρα  09.00

Μαντουλίδης – Ήφαιστος Θέρμης  ώρα  10.15

Μπέμπηδες 2000 (2) – Ατρόμητος  Πλαγιαρίου  ώρα  11.30

Θερμαϊκός Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου  ώρα  12.45

 

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL   (5η αγωνιστική)

 

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας:  – ώρα:

 

ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου:  – ώρα:

 

ΑΕ Κρήνης – Κισσός Χορτιάτη:  – ώρα:

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1):  – ώρα:

 

 

 

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS     (3η αγωνιστική)

 

ΑΕΤΟΙ  2015  –   ΠΑΣ  Αρσακλή  ώρα  10.15

W.U.S   –   Aστέρια   ώρα   11.30

ΑΕ  Πυλαίας  –  ΠΟ  Μαλακοπής     ώρα  12.45

ΡΕΠΟ:  ΠΑΟΔ 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  Α    (4η αγωνιστική)

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα  10.00

ΒΑΟ – Μακεδονικός (1) ώρα  11.00

Πρωταθλητές Πεύκων – Πρωτέας Ευόσμου (1)  ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ : ΑΣ Νεάπολης (Andre Vieirinha)

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ  Β    (4η αγωνιστική)

Ακρίτες  Συκεών – Λέοντες Ladies  ώρα  09.00

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες  Συκεών  ώρα  12.00

Μακεδονικός (2) – Νίκη Ευκαρπίας (3)  ώρα  13.00

ΡΕΠΟ : ΑΕ Φιλύρου

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ      (4η αγωνιστική)

Κανονιέρηδες – Ντίνος Κούης (1) ώρα  09.00

Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Αγροτικός Αστέρας   ώρα  10.15

Μαγνησιακός – Νίκη Ευκαρπίας (2) ώρα  11.30

Α.Ε Εύοσμου – Α.Μ.Σ Νικόπολη (2) ώρα  12.45

ΡΕΠΟ : Ελπίδες  Ηλιούπολης  (2) 

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΠΡΩΤΕΑΣ     (4η αγωνιστική)

Μέγας Αλέξανδρος  Μελισσοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας   ώρα  10.45

ΑΜΣ  Νικόπολη  –  Ελπίδες  Ηλιούπολης  ώρα  12.00

Πρωτέας  (2)  –  ΑΟ  Μεσήμβριας  ώρα  13.15

Μακεδονικός  (3)  –  Ντίνος  Κούης  (2)  ώρα  14.30

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   SHOOTERS       (4η αγωνιστική)

Εθνικός Πυλαίας (2) – Αετοί Θεσσαλονίκης ώρα  09.00

Πανόραμα (1) – ΠΑΣ Αρσακλη ώρα  10.15

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αχιλλέας Τριανδρίας (2)ώρα  11.30

ΑΟ Σούτερς (1) – Αστέρας Ραιδεστού (2) ώρα   14.00

ΡΕΠΟ : ΠΟ Μαλακοπής

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΤΖΙΟΛΑΣ  (Α)      (4η αγωνιστική)

Θρίαμβος Ταγαράδων – Ήφαιστος Θέρμης (1)ώρα  11.30

Μαντουλίδης – Άρης Θεσ/νίκης (1) ώρα  11.30

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) – Θερμαϊκός Θέρμης (1) ώρα  12.45

Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου  ώρα   12.45

ΡΕΠΟ : Μπέμπηδες  2000 

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΤΖΙΟΛΑΣ  (Β)      (4η αγωνιστική)

SHOOTERS ΑΟ – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (2)   ώρα   09.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Γερμανική Ακαδημία (1)  ώρα  09.00

ΑΟ Καρδίας – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2) ώρα  10.15

Απόλλων Καλαμαριάς (1) – Ήφαιστος Θέρμης (2)   ώρα  10.15

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   JOGA BONITO      (4η αγωνιστική)

ΠΑΟΚ Ζωγράφου  – Θερμαϊκός Θέρμης    ώρα  10.15

Φίλιππος Θέρμης  –  Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής  ώρα  11.30

Γερμανική Αθλ. Ακαδημία (2)  –  Μ. Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (1)  ώρα  12.45

Άγιος Νικόλαος (Joga  Bonito)   –  Αναγέννηση Επανομής   ώρα   14.00

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   PLANETF.C    (4η αγωνιστική)

Ακαδημίες  Μίκρας  –  ΠΑΟΝΕ  ώρα  09.00

Ατρόμητος  Πλαγιαρίου  –  I.M.D Τρίγλιας  ώρα  10.15

Αναγέννηση  Ρυσίου  –   Ατρόμητος  Τριαδίου  ώρα  11.30

Ακαδημία  Καλλικράτειας  –  Άρης Θες/κης  (2)  ώρα  12.45

Ορφέας  Σουρωτής  –  ΑΕ  Φαλήρου  ώρα   14.00

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ATHLETIC  PARK   (4η αγωνιστική)

Απόλλων  Καλαμαριάς (2)  –   ΑΟ  Σούτερς  (2)  ώρα  09.00

ΠΟ  Μαλακοπής  Πυλαίας (4)  –   Ιταλική  Ακαδημία Θες/κης ώρα  10.15

ΑΟ  Strikers  –  Αρτ  Σόκκερ  Σκούλ  ώρα  11.30

Μέγας  Αλέξανδρος  (3)  –   ΑΕΝ  Κρήνης  ώρα  11.30

Αληθινή  Ομάδα  –  Αστέρια  (1)  ώρα   12.45

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   CHAMPIONS   A    (4η αγωνιστική)

ΑΕΤΟΙ  2015  (1)  –   ΠΑΣ  Αρσακλή ώρα  09.00

ΠΑΟΚ  –  Αναγέννηση Πανοράματος  ώρα  10.15

ΠΟ  Μαλακοπής  (1)  –   ΠΑΟΔ  ( 1)  ώρα  12.45

Αστέρια  (2)  –  Αετόπουλα  ώρα  14.00

Εθνικός Πυλαίας – ΧΑΝΘ   ώρα   14.00

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   CHAMPIONS    Β    (4η αγωνιστική)

Αστέρας  Ραιδεστού (1)  –  ΠΑΟ  Διοικητηρίου  (2)   ώρα  09.00

Κισσός  Χορτιάτη  –   W.U.S  ώρα  10.15

ΠΟ  Μαλακοπής Πυλαίας (2)  –  Αχιλλέας  Τριανδρίας  ώρα  11.30

ΑΕΤΟΙ  2015  ( 4)  –   ΧΑΝΘ   ώρα  12.45

ΡΕΠΟ : Κεραυνός Αγίου Παύλου 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)

 

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη:  – ώρα: 09.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας:  – ώρα: 12.00

 

Θρίαμβος Ταγαράδων – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3):  – ώρα: 13.00

 

ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1):  – ώρα: 09.00

 

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1):  – ώρα: 10.00

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

 

Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)

 

΄Ηφαιστος Θέρμης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου:  – ώρα: 12.00

 

ΑΕ Κρήνης – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1):  – ώρα: 11.00

 

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς:  – ώρα: 11.00

 

ΑΟ Καρδίας – Μαντουλίδης:  – ώρα: 13.00

 

Αετός Βασιλικών – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (2):  – ώρα: 10.00

 

 

 

 

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24  ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ       (5η αγωνιστική)

ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΑΠΕ Λαγκαδά  ώρα  10.15

ΑΣ Μακεδόνες – Ελπίδες  Συκεών (1) ώρα  14.00

ΑΣ Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων   —— ΑΝΑΒΟΛΗ

Μακεδονικός – Λιονταράκια  ——–  ΑΝΑΒΟΛΗ

Ιωνικός (2) – ΒΑΟ    ——– ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ  ΚΟΥΗΣ       (5η αγωνιστική)

Εθνικός  Λαγυνών  – Ιωάννης Παπάφης  ώρα  09.00

Αίας Εύοσμου – Μακεδονικός Λητής ώρα  11.30

Νίκη Ευκαρπίας – Π.Α.Ο Κουφαλίων   ώρα  12.45

Ιωνικός (1) – Ντίνος Κούης  ——-ΑΝΑΒΟΛΗ

Α.Σ Ουράνιοι – Πρωτέας  ——-ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΛΕΟΝΤΕΣ      (5η αγωνιστική)

ΑΤΕΡΜΩΝ(1) – Νίκη Ευκαρπίας ώρα  09.00

ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Νέων Σίνδου  ώρα  09.00

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ – Αίας Ευόσμου (2)/  ACADEMICA ώρα  10.15

Ελπίδες Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες  ώρα  10.15

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νικόπολη (2) ώρα   12.45

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ATHLETIC   PARK   (5η αγωνιστική)

Ελπίδα  Τούμπας  –   ΑΟ  Σούτερς  ( 2 )  ώρα  09.00

ΠΑΟ  Διοικητηρίου  –   Διγενής  Λακκώματος  ώρα  10.15

Μπέμπηδες  2000  (1)  –  Απόλλων  Καλαμαριάς  ώρα  11.30

Αληθινή  Ομάδα  –   Μαντουλίδης  (2)   ώρα  12.45

 

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  JOGABONITO      (5η αγωνιστική)

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία  –   Μαντουλίδης (1)  ώρα  10.15

Μ. Αλέξανδρος Θες/νίκης  –   Μαραθώνας  ώρα  11.30

Φίλιππος Θέρμης   –  Μέντεκας Καλαμαριάς    ώρα  12.45

Α.Ε. Κρήνης  –  Αναγέννηση Επανομής   ώρα   14.00

ΡΕΠΟ : Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  PLANET   F.C      (5η αγωνιστική)

Αναγέννηση  Ρυσίου  –  Ποσειδώνας  Καλαμαριάς  ώρα  09.00

ΠΑΟΝΕ  –  Αλέξανδρος  Κιλκίς  ώρα  10.15

Κεραυνός  Αγγελοχωρίου  –  Cosmos  Μουδανιών  ώρα  11.30

Πυρσός  Αγίας  Τριάδας  –  Ακαδημία  Καλλικράτειας  ώρα  12.45

I.M.D Τρίγλιας  –   Ακαδημίες  Μίκρας  ώρα   14.00

 

Κ12 –  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  LOVE    FOOTBALL    (5η αγωνιστική)

ΑΟ Καρδίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2):  – ώρα:

ΧΑΝΘ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015:  – ώρα:

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1):  – ώρα:

ΑΕ Φαλήρου – Αστέρια:  – ώρα:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)

 

Κ11-  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ      (5η αγωνιστική)

Ελλήσποντος   Κριθιάς – ΑΕ Ρετζικίου  ώρα  11.30

ΑΣ Νεάπολης(AndreVieirinha)  – Καμπανιακός  ώρα  12.45

Μακεδονικός (1) – Εθνικός Ευόσμου  ώρα   14.15

ΡΕΠΟ : Δήμος  Αμπελοκήπων  Μενεμένης

 

Κ11-  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΠΡΩΤΕΑ    (5η αγωνιστική)

Ντίνος  Κούης  –  Πρωτέας  3  ώρα  09.00

ΑΟΚ  Αγίου Αθανασίου  –  Αθλητική  Εκπαίδευση  ώρα  12.00

Ελπίδες  Ηλιούπολης (2)   – Ολυμπιακός  Κυμίνων  ώρα  13.15

ΡΕΠΟ : Μακεδονικός  (2)   

 

Κ11-  ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ      (5η αγωνιστική)

Αίας Ευόσμου – Διάπλασις  ώρα  11.30

Ελπίδες Ηλιούπολης (1) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας   ώρα  11.30

Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ – Δόξα Ελπίδος ώρα  12.45

Μακεδονικός (3) – Ντίνος Κούης (1)——–ΑΝΑΒΟΛΗ

 

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ  (5η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Μαραθώνας Καλαμαριάς  ώρα  09.00

TOUMBA FC – Αινείας Θεσ/νίκης   ώρα   10.15

Ορφέας Σουρωτής – Άρης Θεσ/νίκης (1)  ώρα  11.30

Αετός Βασιλικών – Μαντουλίδης    ώρα  12.45

 

Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS     (5η αγωνιστική)

 

Αστέρια  –  ΧΑΝΘ   ώρα  10.15

Πρωταθλητές  Πεύκων  –  Αχιλλέας  Τριανδρίας  ώρα  11.30

Αναγέννηση Πανοράματος  –   ΠΟ  Μαλακοπής  ώρα  12.45

Μέγας  Αλέξανδρος Θεσ/κης –  ΠΑΟΔ   ώρα   14.00  (θα  διεξαχθεί  Σάββατο 23/11)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  (4η αγωνιστική )

Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ)          

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) – Αξιός Ανατολικού:  – ώρα: 12.00

 

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων:  – ώρα: 11.00

 

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  – ώρα: 12.00

 

ΑΚΑΔ.ΠΟΣ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1):  – ώρα: 11.00

 

ΡΕΠΟ:   ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ      (4η αγωνιστική)

Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου   ώρα  09.00

Εθνικός Λαγυνών – Εθνικός Μετεώρων ώρα  10.00

ΑΠΕ Λαγκαδά -Διάπλαση (1) ώρα  11.00

Ατέρμων (1) – Μακεδονικός (1)  ώρα  14.15

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ   ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ       (4η αγωνιστική)

Ντίνος  Κούης – Α.Σ Μύγδονας 2007 ώρα  12.00

Π.Α.Ο Κουφαλίων – Παύλος Μελάς  ώρα  13.15

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ιωνικός   ώρα  14.15

Δόξα Ελπίδος – Πρωτέας Εύοσμου ——-ΑΝΑΒΟΛΗ

ΡΕΠΟ:  Αίας Εύοσμου

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ      (4η αγωνιστική)

Ντίνος  Κούης  –  Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA   ώρα  09.00

Α.Σ  Ουράνιοι  –   Μακεδονικός ώρα  10.10

Διάπλαση  –  Ιωνικός ώρα  11.20

Ατέρμων  –  Εθνικός  Ευόσμου  ώρα  12.30

Πρωτέας  –  ΑΣ  Μύγδονας  2007  ώρα   13.40

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  SHOOTERS    (4η αγωνιστική)

Απόλλων Καλαμαριάς – Πρωταθλητές Πεύκων (1) ώρα  09.00

Αναγέννηση Πανοράματος – Αστέρια ώρα  10.15

Μπέμπηδες 2000 (3) – ΧΑΝΘ ώρα  11.30

ΑΟ Σούτερς (1) – Αρης Θεσσαλονίκης (1) ώρα   14.00

ΡΕΠΟ: Τoumba FC

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET      (4η αγωνιστική)

Ηρακλής  2015  –  Ακαδημίες  Μίκρας ώρα  09.00

Ποσειδώνας  Μηχανιώνας  (1 )  –  Αχιλλέας  Περαίας  (2) ώρα  10.15

Ποσειδώνας  Καλαμαριάς  –  Αλέξανδρος  Κιλκίς ώρα  11.30

Ι.Μ.DΤ ρίγλιας  –  ΠΑΟΝΕ  (1)  ώρα:  12.45

Κεραυνός  Αγγελοχωρίου  –  Ακαδημία Καλλικράτειας  ώρα   14.00

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGABONITO  Α     (4η αγωνιστική)

Μαραθώνας  –  Αλέξανδρος Κιλκίς (1)  ώρα  10.15

Μαντουλίδης (2)   –    ΠΑΟΝΕ (3)ώρα  11.30

Ποσειδώνας Μηχανιώνας (1) –  Σούτερς Αθλητικός Όμιλος (2) ώρα  12.45

ΠΑΟ Διοικητηρίου  – Αχιλλέας Περαίας  ώρα   14.00

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGA BONITO Β     (4η αγωνιστική)

Μαντουλίδης (2) – ΑΕ Κρήνης  ώρα  09.30

Δόξα Τριλόφου   –  Άγιος Νικόλαος (Joga  Bonito)  ώρα  10.45

Μέντεκας Καλαμαριάς (1) – Αλέξανδρος Κιλκίς (2)  ώρα  12.00

Μπέμπηδες 2000 (2)   –  Ανθεμούς   Γαλάτιστας  ώρα   14.30

 

Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΖΙΟΛΑΣ      (4η αγωνιστική)

Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Άρης Θεσ/νίκης (2)  ώρα  10.15

ΠΑΣ «Αρσακλή» – ΑΕ Φαλήρου  ώρα  11.30

Μπέμπηδες 2000 – Cosmos Μουδανίων  ώρα  11.30

ΡΕΠΟ : Μαντουλίδης (1)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 9 (2011 και νεότεροι)

Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  (4η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – Παύλος Μελάς:  –ώρα: 11.00

 

Αίας Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη:  – ώρα:13.00

 

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ:  – ώρα: 12.00

 

ΑΕ Ευόσμου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA):  – ώρα: 11.00

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (4η αγωνιστική)

ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς:  – ώρα:12.00

 

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη:  – ώρα: 13.00

 

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Ευόσμου:  – ώρα: 10.00

 

ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA):  – ώρα: 10.00

 

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ.  ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)

ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης:  – ώρα: 11.30

 

ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Μπέμπηδες 2000:  – ώρα: 10.30

 

Αναγέννηση Ρυσίου – Αετός Βασιλικών:  – ώρα: 12.30

 

Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2):  – ώρα: 11.30

Δείτε Επίσης

Scroll Up