ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 23 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Α) (5η αγωνιστική)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μακεδών Ευόσμου ώρα 09.00 (ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/11)
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών ώρα 10.15
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΟ Θράκης ώρα 11.30
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός (1) ώρα 13.15
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (Β) (5η αγωνιστική)
Μακεδονικός (2) – ΑΣ Μύγδωνας 2007ώρα 09.00
Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΜΑΣ Αγχιάλου ώρα 10.15
Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMIKA – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα 12.45
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εδεσσαϊκός ώρα 15.15
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (5η αγωνιστική)
Δόξα Ρετζικίου – Ντίνος Κούης ώρα 10.15
Μακεδονικός (3) – Φίλιππος Παλαιοκάστρου ώρα 11.30
Α.Ε Εύοσμου – Διάπλασις ώρα 12.45
Μπέμπηδες Ιωνίας – Μαγνησιακός ώρα 14.00
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (5η αγωνιστική)
Ελπίδες Σταυρούπολης – Πρωτέας ώρα 11.00
Ελπίδες Συκεών – Α.Ο. Μεσήμβριας ώρα 12.15
Αθλητική Εκπαίδευση – ΑΜΣ Νικόπολη ώρα 13.30
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟΚ 2010 —– ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK (5η αγωνιστική)
ΠΟ Μαλακοπής – Ιταλική Ακαδημία ώρα 09.00
Αρτ Σόκκερ Σκούλ – Ολυμπιακός Θες/νίκης ώρα 10.15
Ακαδημία Strikers – Αναγέννηση Πανοράματος ώρα 11.30
ΑΟ. Σούτερς (2) – Ελπίδα Τούμπας ώρα 12.45
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (5η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Εθνικός Πυλαίας (1) ώρα 10.15
Άγιος Νικόλαος (Joga Bonito) – Αχιλλέας Περαίας ώρα 11.30
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (2) – Θερμαϊκός Θέρμης ώρα 12.45
Μπέμπηδες 2000 – Φίλιππος Θέρμης ώρα 14.00
ΡΕΠΟ: Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C A (5η αγωνιστική)
Άρης (2) – Αναγέννηση Επανομής ώρα 10.15
Ποσειδών Μηχανιώνας (1) – Πανόραμα ώρα 11.30
Αστέρας Ραιδεστού – Ποσειδών Καλαμαριάς—– ΑΝΑΒΟΛΗ
Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ 1 —— ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: Γερμανική Ακαδημία
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C Β (5η αγωνιστική)
Εθνικός Πυλαίας (2 ) – Άρης 1 ώρα 09.00
ΑΕ Πυλαίας – Απόλλων Σχολαρίου ώρα 10.15
Α.Ο Σούτερς – Νίκη Μεσημερίου ώρα 11.30
Ακαδημία Μίκρας – Ορφέας Σουρωτής ώρα 12.45
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (5η αγωνιστική)
Ντίνος Κούης (2) – Πρωτέας (1) ώρα 09.00
Κιλκισιακός – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα 11.30
Μακεδονικός – Μακεδών Ευόσμου ώρα 14.00
Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΑΕ Αμπελοκήπων ώρα 14.30
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (5η αγωνιστική)
ΑE Νέων Σίνδου – ΑΜΣ Νικόπολη ώρα 12.00
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Ντίνος Κούης ώρα 13.15
Δόξα Ρετζικίου – Πρωτέας ώρα 14.30
Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ Μεσήμβριας ώρα 15.45
ΡΕΠΟ: ΑΕ Ευόσμου
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (5η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Ακαδημίες Μίκρας ώρα 09.00
Μαντουλίδης – Ήφαιστος Θέρμης ώρα 10.15
Μπέμπηδες 2000 (2) – Ατρόμητος Πλαγιαρίου ώρα 11.30
Θερμαϊκός Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου ώρα 12.45
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (5η αγωνιστική)
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας: – ώρα:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Αινείας Ακαδημία Ποδοσφαίρου: – ώρα:
ΑΕ Κρήνης – Κισσός Χορτιάτη: – ώρα:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1): – ώρα:
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (3η αγωνιστική)
ΑΕΤΟΙ 2015 – ΠΑΣ Αρσακλή ώρα 10.15
W.U.S – Aστέρια ώρα 11.30
ΑΕ Πυλαίας – ΠΟ Μαλακοπής ώρα 12.45
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΔ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Α (4η αγωνιστική)
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα 10.00
ΒΑΟ – Μακεδονικός (1) ώρα 11.00
Πρωταθλητές Πεύκων – Πρωτέας Ευόσμου (1) ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ : ΑΣ Νεάπολης (Andre Vieirinha)
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ Β (4η αγωνιστική)
Ακρίτες Συκεών – Λέοντες Ladies ώρα 09.00
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ελπίδες Συκεών ώρα 12.00
Μακεδονικός (2) – Νίκη Ευκαρπίας (3) ώρα 13.00
ΡΕΠΟ : ΑΕ Φιλύρου
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (4η αγωνιστική)
Κανονιέρηδες – Ντίνος Κούης (1) ώρα 09.00
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Αγροτικός Αστέρας ώρα 10.15
Μαγνησιακός – Νίκη Ευκαρπίας (2) ώρα 11.30
Α.Ε Εύοσμου – Α.Μ.Σ Νικόπολη (2) ώρα 12.45
ΡΕΠΟ : Ελπίδες Ηλιούπολης (2)
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑΣ (4η αγωνιστική)
Μέγας Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Νίκη Ευκαρπίας ώρα 10.45
ΑΜΣ Νικόπολη – Ελπίδες Ηλιούπολης ώρα 12.00
Πρωτέας (2) – ΑΟ Μεσήμβριας ώρα 13.15
Μακεδονικός (3) – Ντίνος Κούης (2) ώρα 14.30
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS (4η αγωνιστική)
Εθνικός Πυλαίας (2) – Αετοί Θεσσαλονίκης ώρα 09.00
Πανόραμα (1) – ΠΑΣ Αρσακλη ώρα 10.15
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Αχιλλέας Τριανδρίας (2)ώρα 11.30
ΑΟ Σούτερς (1) – Αστέρας Ραιδεστού (2) ώρα 14.00
ΡΕΠΟ : ΠΟ Μαλακοπής
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (Α) (4η αγωνιστική)
Θρίαμβος Ταγαράδων – Ήφαιστος Θέρμης (1)ώρα 11.30
Μαντουλίδης – Άρης Θεσ/νίκης (1) ώρα 11.30
Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1) – Θερμαϊκός Θέρμης (1) ώρα 12.45
Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου ώρα 12.45
ΡΕΠΟ : Μπέμπηδες 2000
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (Β) (4η αγωνιστική)
SHOOTERS ΑΟ – Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (2) ώρα 09.00
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη (1) – Γερμανική Ακαδημία (1) ώρα 09.00
ΑΟ Καρδίας – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2) ώρα 10.15
Απόλλων Καλαμαριάς (1) – Ήφαιστος Θέρμης (2) ώρα 10.15
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGA BONITO (4η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Ζωγράφου – Θερμαϊκός Θέρμης ώρα 10.15
Φίλιππος Θέρμης – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής ώρα 11.30
Γερμανική Αθλ. Ακαδημία (2) – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/νίκης (1) ώρα 12.45
Άγιος Νικόλαος (Joga Bonito) – Αναγέννηση Επανομής ώρα 14.00
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANETF.C (4η αγωνιστική)
Ακαδημίες Μίκρας – ΠΑΟΝΕ ώρα 09.00
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – I.M.D Τρίγλιας ώρα 10.15
Αναγέννηση Ρυσίου – Ατρόμητος Τριαδίου ώρα 11.30
Ακαδημία Καλλικράτειας – Άρης Θες/κης (2) ώρα 12.45
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕ Φαλήρου ώρα 14.00
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK (4η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς (2) – ΑΟ Σούτερς (2) ώρα 09.00
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας (4) – Ιταλική Ακαδημία Θες/κης ώρα 10.15
ΑΟ Strikers – Αρτ Σόκκερ Σκούλ ώρα 11.30
Μέγας Αλέξανδρος (3) – ΑΕΝ Κρήνης ώρα 11.30
Αληθινή Ομάδα – Αστέρια (1) ώρα 12.45
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS A (4η αγωνιστική)
ΑΕΤΟΙ 2015 (1) – ΠΑΣ Αρσακλή ώρα 09.00
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Πανοράματος ώρα 10.15
ΠΟ Μαλακοπής (1) – ΠΑΟΔ ( 1) ώρα 12.45
Αστέρια (2) – Αετόπουλα ώρα 14.00
Εθνικός Πυλαίας – ΧΑΝΘ ώρα 14.00
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS Β (4η αγωνιστική)
Αστέρας Ραιδεστού (1) – ΠΑΟ Διοικητηρίου (2) ώρα 09.00
Κισσός Χορτιάτη – W.U.S ώρα 10.15
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας (2) – Αχιλλέας Τριανδρίας ώρα 11.30
ΑΕΤΟΙ 2015 ( 4) – ΧΑΝΘ ώρα 12.45
ΡΕΠΟ : Κεραυνός Αγίου Παύλου
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (1) – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη: – ώρα: 09.00
Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΟ Καρδίας: – ώρα: 12.00
Θρίαμβος Ταγαράδων – ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (3): – ώρα: 13.00
ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (1): – ώρα: 09.00
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1): – ώρα: 10.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)
Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)
΄Ηφαιστος Θέρμης – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου: – ώρα: 12.00
ΑΕ Κρήνης – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (1): – ώρα: 11.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς: – ώρα: 11.00
ΑΟ Καρδίας – Μαντουλίδης: – ώρα: 13.00
Αετός Βασιλικών – ΠΡΟΤΥΠΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ (2): – ώρα: 10.00
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-12 (2008 και νεότεροι)
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (5η αγωνιστική)
ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΑΠΕ Λαγκαδά ώρα 10.15
ΑΣ Μακεδόνες – Ελπίδες Συκεών (1) ώρα 14.00
ΑΣ Νεάπολης – Εθνικός Μετεώρων —— ΑΝΑΒΟΛΗ
Μακεδονικός – Λιονταράκια ——– ΑΝΑΒΟΛΗ
Ιωνικός (2) – ΒΑΟ ——– ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (5η αγωνιστική)
Εθνικός Λαγυνών – Ιωάννης Παπάφης ώρα 09.00
Αίας Εύοσμου – Μακεδονικός Λητής ώρα 11.30
Νίκη Ευκαρπίας – Π.Α.Ο Κουφαλίων ώρα 12.45
Ιωνικός (1) – Ντίνος Κούης ——-ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Σ Ουράνιοι – Πρωτέας ——-ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (5η αγωνιστική)
ΑΤΕΡΜΩΝ(1) – Νίκη Ευκαρπίας ώρα 09.00
ΠΟ Ξηροκρήνης – ΑΕ Νέων Σίνδου ώρα 09.00
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ – Αίας Ευόσμου (2)/ ACADEMICA ώρα 10.15
Ελπίδες Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες ώρα 10.15
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νικόπολη (2) ώρα 12.45
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ATHLETIC PARK (5η αγωνιστική)
Ελπίδα Τούμπας – ΑΟ Σούτερς ( 2 ) ώρα 09.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Διγενής Λακκώματος ώρα 10.15
Μπέμπηδες 2000 (1) – Απόλλων Καλαμαριάς ώρα 11.30
Αληθινή Ομάδα – Μαντουλίδης (2) ώρα 12.45
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ JOGABONITO (5η αγωνιστική)
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Μαντουλίδης (1) ώρα 10.15
Μ. Αλέξανδρος Θες/νίκης – Μαραθώνας ώρα 11.30
Φίλιππος Θέρμης – Μέντεκας Καλαμαριάς ώρα 12.45
Α.Ε. Κρήνης – Αναγέννηση Επανομής ώρα 14.00
ΡΕΠΟ : Αναγέννηση Αγίου Ιωάννη
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET F.C (5η αγωνιστική)
Αναγέννηση Ρυσίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς ώρα 09.00
ΠΑΟΝΕ – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα 10.15
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Cosmos Μουδανιών ώρα 11.30
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Ακαδημία Καλλικράτειας ώρα 12.45
I.M.D Τρίγλιας – Ακαδημίες Μίκρας ώρα 14.00
Κ12 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ LOVE FOOTBALL (5η αγωνιστική)
ΑΟ Καρδίας – ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (2): – ώρα:
ΧΑΝΘ – ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2015: – ώρα:
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (1): – ώρα:
ΑΕ Φαλήρου – Αστέρια: – ώρα:
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-11 (2009 και νεότεροι)
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (5η αγωνιστική)
Ελλήσποντος Κριθιάς – ΑΕ Ρετζικίου ώρα 11.30
ΑΣ Νεάπολης(AndreVieirinha) – Καμπανιακός ώρα 12.45
Μακεδονικός (1) – Εθνικός Ευόσμου ώρα 14.15
ΡΕΠΟ : Δήμος Αμπελοκήπων Μενεμένης
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΩΤΕΑ (5η αγωνιστική)
Ντίνος Κούης – Πρωτέας 3 ώρα 09.00
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Αθλητική Εκπαίδευση ώρα 12.00
Ελπίδες Ηλιούπολης (2) – Ολυμπιακός Κυμίνων ώρα 13.15
ΡΕΠΟ : Μακεδονικός (2)
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΛΕΟΝΤΕΣ (5η αγωνιστική)
Αίας Ευόσμου – Διάπλασις ώρα 11.30
Ελπίδες Ηλιούπολης (1) – Αναγέννηση Χαλκηδόνας ώρα 11.30
Ακαδημία Ποδοσφαίρου Προ – Δόξα Ελπίδος ώρα 12.45
Μακεδονικός (3) – Ντίνος Κούης (1)——–ΑΝΑΒΟΛΗ
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (5η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Μαραθώνας Καλαμαριάς ώρα 09.00
TOUMBA FC – Αινείας Θεσ/νίκης ώρα 10.15
Ορφέας Σουρωτής – Άρης Θεσ/νίκης (1) ώρα 11.30
Αετός Βασιλικών – Μαντουλίδης ώρα 12.45
Κ11- ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS (5η αγωνιστική)
Αστέρια – ΧΑΝΘ ώρα 10.15
Πρωταθλητές Πεύκων – Αχιλλέας Τριανδρίας ώρα 11.30
Αναγέννηση Πανοράματος – ΠΟ Μαλακοπής ώρα 12.45
Μέγας Αλέξανδρος Θεσ/κης – ΠΑΟΔ ώρα 14.00 (θα διεξαχθεί Σάββατο 23/11)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)
Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ (4η αγωνιστική )
Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ (ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ)
ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) – Αξιός Ανατολικού: – ώρα: 12.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ολυμπιακός Κυμίνων: – ώρα: 11.00
ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου: – ώρα: 12.00
ΑΚΑΔ.ΠΟΣ. ΟΙ ΑΕΤΟΙ – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1): – ώρα: 11.00
ΡΕΠΟ: ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ (4η αγωνιστική)
Λιονταράκια Θεσσαλονίκης – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου ώρα 09.00
Εθνικός Λαγυνών – Εθνικός Μετεώρων ώρα 10.00
ΑΠΕ Λαγκαδά -Διάπλαση (1) ώρα 11.00
Ατέρμων (1) – Μακεδονικός (1) ώρα 14.15
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (4η αγωνιστική)
Ντίνος Κούης – Α.Σ Μύγδονας 2007 ώρα 12.00
Π.Α.Ο Κουφαλίων – Παύλος Μελάς ώρα 13.15
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ιωνικός ώρα 14.15
Δόξα Ελπίδος – Πρωτέας Εύοσμου ——-ΑΝΑΒΟΛΗ
ΡΕΠΟ: Αίας Εύοσμου
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ (4η αγωνιστική)
Ντίνος Κούης – Αίολος Ευόσμου 2014 / ACADEMICA ώρα 09.00
Α.Σ Ουράνιοι – Μακεδονικός ώρα 10.10
Διάπλαση – Ιωνικός ώρα 11.20
Ατέρμων – Εθνικός Ευόσμου ώρα 12.30
Πρωτέας – ΑΣ Μύγδονας 2007 ώρα 13.40
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ SHOOTERS (4η αγωνιστική)
Απόλλων Καλαμαριάς – Πρωταθλητές Πεύκων (1) ώρα 09.00
Αναγέννηση Πανοράματος – Αστέρια ώρα 10.15
Μπέμπηδες 2000 (3) – ΧΑΝΘ ώρα 11.30
ΑΟ Σούτερς (1) – Αρης Θεσσαλονίκης (1) ώρα 14.00
ΡΕΠΟ: Τoumba FC
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ PLANET (4η αγωνιστική)
Ηρακλής 2015 – Ακαδημίες Μίκρας ώρα 09.00
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (1 ) – Αχιλλέας Περαίας (2) ώρα 10.15
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Αλέξανδρος Κιλκίς ώρα 11.30
Ι.Μ.DΤ ρίγλιας – ΠΑΟΝΕ (1) ώρα: 12.45
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ακαδημία Καλλικράτειας ώρα 14.00
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGABONITO Α (4η αγωνιστική)
Μαραθώνας – Αλέξανδρος Κιλκίς (1) ώρα 10.15
Μαντουλίδης (2) – ΠΑΟΝΕ (3)ώρα 11.30
Ποσειδώνας Μηχανιώνας (1) – Σούτερς Αθλητικός Όμιλος (2) ώρα 12.45
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αχιλλέας Περαίας ώρα 14.00
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ JOGA BONITO Β (4η αγωνιστική)
Μαντουλίδης (2) – ΑΕ Κρήνης ώρα 09.30
Δόξα Τριλόφου – Άγιος Νικόλαος (Joga Bonito) ώρα 10.45
Μέντεκας Καλαμαριάς (1) – Αλέξανδρος Κιλκίς (2) ώρα 12.00
Μπέμπηδες 2000 (2) – Ανθεμούς Γαλάτιστας ώρα 14.30
Κ10 – ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΤΖΙΟΛΑΣ (4η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Θεσ/νίκης – Άρης Θεσ/νίκης (2) ώρα 10.15
ΠΑΣ «Αρσακλή» – ΑΕ Φαλήρου ώρα 11.30
Μπέμπηδες 2000 – Cosmos Μουδανίων ώρα 11.30
ΡΕΠΟ : Μαντουλίδης (1)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 9 (2011 και νεότεροι)
Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (4η αγωνιστική)
Εθνικός Ευόσμου – Παύλος Μελάς: –ώρα: 11.00
Αίας Ευόσμου – ΑΜΣ Νικόπολη: – ώρα:13.00
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ: – ώρα: 12.00
ΑΕ Ευόσμου – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA): – ώρα: 11.00
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)
Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ. ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (4η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου – Παύλος Μελάς: – ώρα:12.00
ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΜΣ Νικόπολη: – ώρα: 13.00
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Εθνικός Ευόσμου: – ώρα: 10.00
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHA): – ώρα: 10.00
Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (4η αγωνιστική)
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΕΡΜΗΣ (2) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης: – ώρα: 11.30
ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΥΔΑΝΙΩΝ – Μπέμπηδες 2000: – ώρα: 10.30
Αναγέννηση Ρυσίου – Αετός Βασιλικών: – ώρα: 12.30
Απόλλων Καλαμαριάς – ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ (2): – ώρα: 11.30