Το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για Σάββατο-Κυριακή

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 22 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)   ——– 0 – 3 α/α

 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΠΑΟΚ – Μαραθώνας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

 

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Αστέρια – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Άρης Θεσσαλονίκης – Πανόραμα

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Εθνικός Πυλαίας – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Διάπλαση – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

Κ17 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

Αγροτικός Αστέρας – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00

Γιατρός: ΓΟΥΛΑΣ Ι.

 

 

 

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2)  (2003 και νεότεροι)

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Θερμαϊκός Θέρμης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΕ Κρήνης – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 09.30

Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Μελιτέας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός: BALOUSHA M.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ελπίδες Συκεών – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧ. ΑΔ.

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΕ Ρετζικίου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧ. ΑΔ.

ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΕ Φιλύρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα:10.00

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

ΡΕΠΟ:  Κεραυνός Αγίου Παύλου

 

Κ17 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Ιωνικός – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2)  ———-  3 – 0 α/α

 

ΑΕ Νέων Σίνδου – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 09.30

Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελπίδες Αμπελοκήπων   ——   0 – 3 α/α

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16  ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)

 

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (6η αγωνιστική)

————————–

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:09.00

 

Αγροτικός Αστέρας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:10.30

 

ΡΕΠΟ:  ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: ΑΓ.  ΤΡΙΑΔΑΣ – ώρα:12.30

Γιατρός:  ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

ΜΥΓΔΟΝΑΣ 2007 – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα:12.30

Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Ι.

ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) /CELESTE

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

Μακεδονικός – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

 

Κ16 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Εθνικός Λαγυνών – Καμπανιακός

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδών Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας  Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΓΟΥΛΑΣ Ι.

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Ατέρμων

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

ΑΠΕ Λαγκαδά – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ Β.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2)    (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Δόξα Τριλόφου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Ερμής Καλαμαριάς  ———  0- 3 α/α

 

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα:10.30

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

 

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2) / CELESTE- Φίλιππος Παλαιοκάστρου

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 12.30

Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

 

ΡΕΠΟ:  ΑΜΣ Νικόπολη

 

Κ16 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΠΑΟΚ Κυμ.-Μαλγάρων

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

ΑΕ Ευόσμου – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

 

ΡΕΠΟ:  Δόξα Ελπίδας

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 Β΄ΦΑΣΗ (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

—————————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Αγίου Παύλου- ώρα: 13.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – Ποσειδώνας Καλαμαριάς    ——-  0 – 3 α/α

 

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΠΑΟΚ – Πανόραμα

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

Ποσειδώνας Καλαμαριάς    – ΠΑΟΚ ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00

Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.

 

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

—————————————

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Πρωταθλητές Πεύκων

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗ Ι.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

 

Ντίνος Κούης – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – Ελπίδες Σταυρούπολης——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 16.00

Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (6η αγωνιστική)

—————————————

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός: ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΔΙΑΠΛΑΣΗ (2)

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Ελευθεριακός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:12.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

 

Κ15 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————————

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελευθεριακός    ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 27-02-2020

Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα:17.00

Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15(2)  Β΄ΦΑΣΗ   (2005 και νεότεροι)

 

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

——————————————-

Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

Μαραθώνας – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.

 

ΡΕΠΟ: Αναγέννηση Ρυσίου

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————————-

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO – Μαραθώνας ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (8η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΣ Νεάπολης / ANDRE VIEIRINHA- ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΤΕΠΕΛΙΔΗΣ Χ.

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.30

Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Μακεδόνες

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:09.00

Γιατρός: BALOUSHA M.

ΡΕΠΟ:  Νέα Πολιτεία Ευόσμου

 

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΕ Ρετζικίου – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΜΙΧ. ΑΔ.

 

Εθνικός Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Αίας Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.

 

Κ15 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Εσπερος Τερψιθέας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:10.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Δόξα Ελπίδας – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)   —— 3- 0 α/α

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: ΑΓ.  ΤΡΙΑΔΑΣ – ώρα: 09.30

Γιατρός: ΣΠΥΡΙΔΟΥ Μ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2006 – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΦΑΡΜΑΚΗΣ Ι.

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΜΠΑΛΙΚΟΣ Ν.

Μπέμπηδες 2000 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Ελπίδες Συκεών – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑΣ ΜΙΧ. ΑΔ.

ΠΑΟΚ – Αστέρια

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:12.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Πρωτέας Ευόσμου – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2)    ——-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

 

Κ14 – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

—————————————

Κανονιέρηδες – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα:09.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κ.

\

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1) – Ελπίδες Σταυρούπολης    ——-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Διάπλαση – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2)  (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ/ JOGA BONITO – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:09.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ ΑΙΚ.

ΑΡΤ ΣΟΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: PLANET FC. – ώρα: 15.30

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Αετός Βασιλικών – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ——— 0 – 3 α/α

 

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός: ΤΕΠΕΛΙΔΗΣ Χ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

ΑΣ Μύγδονας 2007 – Ακαδημία Οι Αετοί

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ ΝΤ.

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

Αθλητική Εκπαίδευση – Ιωνικός

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

ΡΕΠΟ: Ατέρμων

 

Κ14 (2) – Β ΦΑΣΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (7η αγωνιστική)

——————————————-

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός: ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ Σ.

Κεραυνός Κολχικού – Εθνικός Λαγυνών    ——-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

 

 

ΒΑΟ – ΑΠΕ Λαγκαδά    ——-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00

Γιατρός: ΤΕΠΕΛΙΔΗΣ Χ.

ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

Κ13 – 1ος όμιλος (13η αγωνιστική)

——————————

Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014 – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:12.00

Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

 

ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων ——-   3 – 0 α/α

 

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:15.00

Γιατρός: ΒΟΓΙΑΤΖΗ Κ.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ13 – 2ος όμιλος (15η αγωνιστική)

——————————

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:09.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα:10.30

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου- ώρα:09.00

Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΑΕ Ρετζικίου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 18.00

Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ ΑΙΚ.

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα:12.00

Γιατρός: BALOUSHA M.

 

Κ13 – 3ος όμιλος (15η αγωνιστική)

——————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) – ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:14.00

 

ΑΕ Φιλύρου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Φιλύρου – ώρα: 11.30

Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Εσπερος Τερψιθέας – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 18.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός: ΤΕΠΕΛΙΔΗΣ Χ.

 

 Κ13 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

Ελπίδες Ηλιούπολης    – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    ——– ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 26-02-2020

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.00

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν.

 

Κ13 – 4ος όμιλος (13η αγωνιστική)

——————————

Ομόνοια Σίνδου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 11.00

Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE- ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.00

Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΜΣ Νικόπολη    ———  0 – 3 α/α

 

Ντίνος Κούης – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ    ——-  ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 23-02-2020

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

 

Κ13 – 5ος όμιλος (15η αγωνιστική)

——————————

Δόξα Ελπίδας – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    ——-3 – 0 α/α

 

Νίκη Ευκαρπίας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα:13.30

Γιατρός: ΠΑΠΑΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ Δ.

Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:11.30

Γιατρός: ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΣΙΑΡΚΟΥ Γ.

Αγροτικός Αστέρας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:13.30

Γιατρός: ΓΟΥΛΑΣ Ι.

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων    ——-   3 – 0 α/α

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

 

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (11η αγωνιστική)

—————————

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:13.00

 

Αγροτικός Αστέρας – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:12.00

 

Εθνικός Μετεώρων – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:12.00

 

ΡΕΠΟ:  ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (14η αγωνιστική)

 

Θρίαμβος Ταγαράδων – Θερμαϊκός Θέρμης

Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 1

 

Μπέμπηδες 2000 (1) – Ήφαιστος Θέρμης (3)

Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 1

 

ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Κρήνης (2)

Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 1

 

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια – Ήφαιστος Θέρμης (1)

Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 1

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 7 (2013 και νεότεροι)

 

Κ7 – ΟΜΙΛΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ (14η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Κ. Σχολαρίου

Ώρα: 09.00 Γήπεδο: 2

 

Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (2) – Αετός Βασιλικών

Ώρα: 10.00 Γήπεδο: 2

 

ΑΟ Καρδίας – Πρότυπα Εκπαιδευτήρια (1)

Ώρα: 11.00 Γήπεδο: 1

 

Απόλλων Καλαμαριάς – Μαντουλίδης

Ώρα: 12.00 Γήπεδο: 2

 

ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Ώρα: 13.00 Γήπεδο: 2

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-10 (2010 και νεότεροι)

Κ10 – ΟΜΙΛΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ  (12η αγωνιστική )

Γήπεδο: ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ ΑΚΑΔ.

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (2) – ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (1):  – ώρα: 11.30

ΑΕ ΝΕΩΝ ΣΙΝΔΟΥ (1) – Ακαδημία Οι Αετοί:  – ώρα: 12.30

ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου:  – ώρα: 11.30

ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΗΜΑΘΙΑΣ – Αξιός Ανατολικού:  – ώρα: 12.30

ΡΕΠΟ: Ολυμπιακός Κυμίνων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-9 (2011 και νεότεροι)

Κ9 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ  (14η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA):  – ώρα:10.00

ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ – ΑΕ Ευόσμου:  – ώρα: 11.00

ΑΜΣ Νικόπολη – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ:  – ώρα:11.00

Εθνικός Ευόσμου – Αίας Ευόσμου:  – ώρα:13.00

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ- 8 (2012 και νεότεροι)

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ Α.Κ.  ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ (14η αγωνιστική)

Παύλος Μελάς – ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ (ANDRE VIEIRINHIA):  – ώρα:11.00

Εθνικός Ευόσμου – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ:  – ώρα:12.00

ΑΜΣ Νικόπολη – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου:  – ώρα:10.00

ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ ΠΡΩΤΕΑΣ:  – ώρα: 12.00

 

Κ8 – ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ Α.Κ. ΤΖΙΟΛΑ ( 13η  αγωνιστική)

Μπέμπηδες 2000 (2) – Μαντουλίδης

Ώρα: 10.30 Γήπεδο: 1

 

Cosmos Μουδανιών – Αναγέννηση Ν. Ρυσίου

Ώρα: 11.30 Γήπεδο: 1

 

 

Ήφαιστος Θέρμης (2) – Απόλλων Καλαμαριάς

Ώρα: 12.30 Γήπεδο: 1

 

Αετός Βασιλικών – Ολυμπιακός Θεσ/νίκης

Ώρα: 12.45 Γήπεδο: 2

 

 

 

Scroll Up