Το πρόγραμμα των παιδικών πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για το Σαββατοκύριακο

Συντάκτης: Share:

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟΥ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)

Κ17 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ  – ώρα: 12,00

Γιατρός:  ΡΗΓΚΟΣ Δ.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Κεραυνός Αγγελοχωρίου     ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Μίκρας  (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

ΠΑΟΚ – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ  (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα:09.30

Γιατρός:  ΡΗΓΚΟΣ Δ.

 

Κ17 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Γήπεδο: Τριανδρίας- ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

 

Κ17 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Άρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

Πανόραμα – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

Μελιτέας – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

ΡΕΠΟ: Αστέρια

 

 

Κ17 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Ελπίδες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00

Γιατρός:  USORE B.

ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA- Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α..

ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης

 

Κ17 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ευκαρπίας    ——   0 – 3 α/α

 

Μακεδονικός Λητής – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30

Γιατρός:  ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.  

 

Κ17 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Αγροτικός Αστέρας – Κανονιέρηδες    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.

ΑΕ Νέων Σίνδου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

Ιωνικός – Εσπερος Τερψιθέας

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)

Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΛΑΛΛΑΣ Κ.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16  ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)

 

Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)

————————–

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

Γιατρός:

 

ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας

 

 

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)

 

Κ16 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Ερμής Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΤΖΙΟΛΑ Α.

Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)

Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 09.30

Γιατρός:  ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

 

Κ16 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.30

Γιατρός:  ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλ) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΛΙΟΛΙΟΣ Η.

 

Κ16 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE

Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.30

Γιατρός:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.

Αγροτικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

Κ16 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE    ——  0 – 3 α/α

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ   ——- 3 – 0 α/α

 

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.

 

Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

Κ16 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Φίλιππος  Παλαιοκάστρου – Καμπανιακός

Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30

Γιατρός:  BALOUSHA M.

ΠΑΟΚ Κυμίνων  Μαλγάρων – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 12.00

Γιατρός:  BALOUSHA M.

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μαγνησιακός

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

Ατέρμων – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00

Γιατρός:  ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)

 

Κ15 – 1ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – Μπέμπηδες 2000

Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.

 

Κ15 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

—————————–

Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.

 

Κ15 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)

——————————

ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

 

Κ15 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική)

——————————

Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Ρετζικίου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:13.30

Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Γιατρός:  USORE B.

ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου    ———  3- 0 α/α

 

ΡΕΠΟ:   ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ

 

 

 

 

 

 

Κ15 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00

 

Εθνικός Μετεώρων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.

Ντίνος Κούης – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.

Εσπερος Τερψιθέας – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.

 

Κ15 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Μακεδονικός

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00

Γιατρός:  ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

Αίας Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

 

Κ15 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1)   ———- ΑΝΑΒΟΛΗ

 

ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελευθεριακός

Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΛΑΛΛΑΣ Κ.

ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)

 

Κ14 – 1ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΤΖΙΟΛΑ Α.

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

Ακαδημίες Μίκρας – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO

Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα:11.00

Γιατρός:  ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)   ——- 0 – 3 α/α

ΡΕΠΟ: ΑΟ Καρδίας

 

 

 

Κ14 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)

Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 14.00

Γιατρός:  ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.

ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΤΖΙΟΛΑ Α.

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)

Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.

Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

Γιατρός:  ΦΑΝΑΡΑ Π.

 

Κ14 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – Ελπίδες Συκεών

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:09.00

Γιατρός:

ΒΑΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  USORE B.

ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΦΑΝΑΡΑ Π.

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.

 

Κ14 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)

——————————

Κανονιέρηδες – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.

Ομόνοια Σταυρούπολης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00

Γιατρός:  ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00

 

ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:12.00

Γιατρός:  ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.

 

Κ14 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30

Γιατρός:  ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.

 

ΑΠΕ Λαγκαδά – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30

Γιατρός:  ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.

Κεραυνός Κολχικού – Πρωτέας Ευόσμου

Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00

Γιατρός:  ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.

 

Κ14 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Ατέρμων – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.00

Γιατρός:  ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

Ομόνοια Σίνδου – Αθλητική Εκπαίδευση

Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:10.30

Γιατρός:  ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.

ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ

Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30

Γιατρός:  ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.

Ακαδημία Οι Αετοί – Ιωνικός

Γήπεδο: Καστανά – ώρα:10.00

Γιατρός:  ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.

 

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)

 

Κ13 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:15.30

 

ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Απόλλων Καλαμαριάς

Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.

 

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων    ——- 3 – 0 α/α

 

Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.

 

Κ13 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.

ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ

Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΦΑΝΑΡΑ Π.

ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ

Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.

ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015

Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30

Γιατρός:  ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.

 

 

 

 

Κ13 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Φοίνικας Πολίχνης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30

Γιατρός:  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00

 

Έσπερος Τερψιθέας – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.

ΑΕ Φιλύρου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30

Γιατρός:

ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) – Ελπίδες Ηλιούπολης

Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00

 

Κ13 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE- Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2)    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.00

Γιατρός:  ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.

Ντίνος Κούης – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30

Γιατρός:  ΚΡΕΣΑΝ Ι.

ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30

 

Κ13 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)

——————————

Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00

Γιατρός:  ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.

Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15

Γιατρός:  ΚΡΕΣΑΝ Ι.

Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός    ——-   ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019

Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30

Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.

Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00

Γιατρός:  ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.

Νίκη Ευκαρπίας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)

Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00

Γιατρός:  ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)

 

Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)

—————————

ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00

 

ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30

 

Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30

 

ΡΕΠΟ:  Αρης Θεσσαλονίκης

 

 

 

Δείτε Επίσης

Scroll Up