ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟΥ 07 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ-17 (2003 και νεότεροι)
Κ17 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Αναγέννηση Ρυσίου – Ορφέας Σουρωτής
Γήπεδο: ΡΥΣΙΟΥ – ώρα: 12,00
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Κεραυνός Αγγελοχωρίου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
ΠΑΟΚ – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ΜΑΤΤΑ (ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ) – ώρα:09.30
Γιατρός: ΡΗΓΚΟΣ Δ.
Κ17 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Μαραθώνας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Τριανδρίας- ώρα: 09.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Μπέμπηδες 2000 – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΑΕ Κρήνης – Ποσειδώνας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Κ17 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Άρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
Πανόραμα – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.
Μελιτέας – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
ΡΕΠΟ: Αστέρια
Κ17 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Ελπίδες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 13.00
Γιατρός: USORE B.
ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA- Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α..
ΡΕΠΟ: Ελπίδες Σταυρούπολης
Κ17 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (2) – ΑΕ Φιλύρου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Κεραυνός Κολχικού – Νίκη Ευκαρπίας —— 0 – 3 α/α
Μακεδονικός Λητής – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Βασιλουδίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Κ17 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Αγροτικός Αστέρας – Κανονιέρηδες ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.
ΑΕ Νέων Σίνδου – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.
Ιωνικός – Εσπερος Τερψιθέας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1)
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2003 και νεότερες)
Κ16 ΝΕΑΝΙΔΩΝ (2η αγωνιστική)
————————–
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΕΡΜΗΣ ΠΟΤΙΔΑΙΑΣ – Αρης Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00
Γιατρός:
ΡΕΠΟ: Αγροτικός Αστέρας
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -16 (2004 και νεότεροι)
Κ16 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ερμής Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2)
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Μπέμπηδες 2000 – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1)
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΤΙΔΟΥ Μ.
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα: 09.30
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Κ16 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2) – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΙΛΚΙΣ – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΙΟΛΙΟΣ Η.
Κ16 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Μακεδονικός – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Εθνικός Λαγυνών – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (1) / CELESTE
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 12.30
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – Δόξα Ρετζικίου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.
Αγροτικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Κ16 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Ελπίδες Ηλιούπολης – ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ (2)/ CELESTE —— 0 – 3 α/α
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ——- 3 – 0 α/α
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:10.30
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Μακεδών Ευόσμου – Ντίνος Κούης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:10.30
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Κ16 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Φίλιππος Παλαιοκάστρου – Καμπανιακός
Γήπεδο: Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα: 09.30
Γιατρός: BALOUSHA M.
ΠΑΟΚ Κυμίνων Μαλγάρων – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 12.00
Γιατρός: BALOUSHA M.
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μαγνησιακός
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
Ατέρμων – ΑΣ ΜΥΓΔΟΝΑΣ – 2007
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -15 (2005 και νεότεροι)
Κ15 – 1ος όμιλος (1η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (2) – Μπέμπηδες 2000
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα:10.30
Γιατρός: ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ Α.
Κ15 – 1ος όμιλος (4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
—————————–
Πανόραμα – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Πανοράματος (Έναντι Κλ. Γυμν.) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.
Κ15 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
——————————
ΑΕ ΚΡΗΝΗΣ (1) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα:12.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
Κ15 – 3ος όμιλος (8η αγωνιστική)
——————————
Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών – ΑΕ Ρετζικίου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα:13.30
Γιατρός:
Ελπίδες Συκεών – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00
Γιατρός: USORE B.
ΑΣ Νεάπολης /ANDRE VIEIRINHA – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Πυρσός Θεσσαλονίκης – ΑΕ Φιλύρου ——— 3- 0 α/α
ΡΕΠΟ: ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ
Κ15 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Εθνικός Μετεώρων – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Μετεώρων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ Γ.
Ντίνος Κούης – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Εσπερος Τερψιθέας – Ελπίδες Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Γ.
Κ15 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1) – Μακεδονικός
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (2) – Εθνικός Ευόσμου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:12.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
Αίας Ευόσμου – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (1)
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
Κ15 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ (1) ———- ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ελευθεριακός
Γήπεδο: Κουφαλίων (νέο) ΒΙ.ΠΑ – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΛΑΛΛΑΣ Κ.
ΡΕΠΟ: ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ (2)
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -14 (2006 και νεότεροι)
Κ14 – 1ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2006) – ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
Ακαδημίες Μίκρας – ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ / JOGA BONITO
Γήπεδο: ΤΡΙΛΟΦΟΥ (ΠΛ) – ώρα:11.00
Γιατρός: ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (2) ——- 0 – 3 α/α
ΡΕΠΟ: ΑΟ Καρδίας
Κ14 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015 – ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (2007)
Γήπεδο: Χορτατζήδων – ώρα: 14.00
Γιατρός: ΤΣΙΑΧΡΗΣ Β.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ (1) – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΟΛΑ Α.
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (2)
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός: ΚΑΤΣΑΦΟΥΡΟΥ Ε.
Μπέμπηδες 2000 – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.
Κ14 – 3ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
ΠΑΟΚ – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΡΟ – Ελπίδες Συκεών
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα:09.00
Γιατρός:
ΒΑΟ – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 09.00
Γιατρός: USORE B.
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – Εθνικός Πυλαίας
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ (2)
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΚΑΒΟΥΡΑ Κ.
Κ14 – 4ος όμιλος (9η αγωνιστική)
——————————
Κανονιέρηδες – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Κανονιέρηδων – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Π.
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (1)
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
Αστέρας Αμπελοκήπων – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:09.00
Γιατρός: ΜΑΡΚΟΥΤΗ Α.
Ελπίδες Σταυρούπολης – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 09.00
ΑΜΣ ΝΙΚΟΠΟΛΙΣ – ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα:12.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.
Κ14 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ (2) – ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΟΚ ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΠΟΛΥΠΑΘΕΛΗ Ι.
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αθλητική Ακαδημία Γιαννιτσών ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Περιβολακίου – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΥ Φ.
Κεραυνός Κολχικού – Πρωτέας Ευόσμου
Γήπεδο: Κολχικού – ώρα: 10.00
Γιατρός: ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Χ.
Κ14 – 6ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Ατέρμων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 13.00
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Ομόνοια Σίνδου – Αθλητική Εκπαίδευση
Γήπεδο: Σίνδου ΑΚ (έναντι ΤΕΙ) – ώρα:10.30
Γιατρός: ΠΥΡΓΙΔΗΣ Ν.
ΑΣ Μύγδονας 2007 – ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ
Γήπεδο: Ατέρμων (Αγ. Παντελεήμωνα) – ώρα: 11.30
Γιατρός: ΜΟΥΧΣΙΑΔΗΣ Ν.
Ακαδημία Οι Αετοί – Ιωνικός
Γήπεδο: Καστανά – ώρα:10.00
Γιατρός: ΤΣΑΜΑΝΤΟΥΡΙΔΗΣ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -13 (2007 και νεότεροι)
Κ13 – 1ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΠΑΟΚ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα:15.30
ΑΡΤ ΣΟΚΚΕΡ ΣΚΟΥΛ – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα:09.00
Γιατρός: ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γ.
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – Θρίαμβος Ταγαράδων ——- 3 – 0 α/α
Μπέμπηδες 2000 – Ποσειδώνας Μηχανιώνας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΤΖΙΩΤΖΙΟΥ Χ.
Κ13 – 2ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΕ Ρετζικίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΙΟΥΛΤΖΗΣ Ι.
ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΑΣ ΑΣΤΕΡΙΑ
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΦΑΝΑΡΑ Π.
ΑΛΗΘΙΝΗ ΟΜΑΔΑ – Κεραυνός Αγίου Παύλου
Γήπεδο: Αγ. Παύλου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ – ΑΚΑΔ.ΠΟΔ.ΠΡΟ
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ Μ.
ΑΣ Νεάπολης/ ANDRE VIEIRINHA – ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 2015
Γήπεδο: Δημ. Νεάπολης (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Γιατρός: ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Σ.
Κ13 – 3ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΕΛΠΙΔΕΣ/ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Έσπερος Τερψιθέας – ΑΚΑΔ.Γ.ΚΟΥΔΑΣ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΜΠΟΥΡΕΚΑ Ρ.
ΑΕ Φιλύρου – Ένωση Ανθοκήπων Καρατάσου
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 10.30
Γιατρός:
ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2007 (2) – Ελπίδες Ηλιούπολης
Γήπεδο: Planet FC (έναντι HYATT) – ώρα: 14.00
Κ13 – 4ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
ΑΣ ΟΥΡΑΝΙΟΙ / CELESTE- Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (2) ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 11.00
Γιατρός: ΓΚΟΓΚΟΣ Ι.
Ντίνος Κούης – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛ.ΑΡΕΝΑ
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 13.30
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
ΑΜΠΣ ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.30
Κ13 – 5ος όμιλος (7η αγωνιστική)
——————————
Δόξα Ελπίδας – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:09.00
Γιατρός: ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ Ε.
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 13.15
Γιατρός: ΚΡΕΣΑΝ Ι.
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός ——- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΚΥΡΙΑΚΗ 08-12-2019
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 10.30
Γιατρός: ΑΝΕΣΤΙΑΔΟΥ Ε.
Αίολος Ευόσμου 2014/ ACADEMICA – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Νικόπολης – ώρα: 09.00
Γιατρός: ΧΡΙΣΤΕΛΙΑ Α.
Νίκη Ευκαρπίας – ΠΡΩΤΕΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ (1)
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 12.00
Γιατρός: ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ι.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2007 και νεότερες)
Κ12 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (3η αγωνιστική)
—————————
ΑΟ ΛΕΟΝΤΕΣ – ΑΟ ΣΟΥΤΕΡΣ
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 12.00
ΠΑΣ ΑΡΣΑΚΛΗ – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30
Αγροτικός Αστέρας – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Λεόντων (Περ. Ευκαρπίας) – ώρα: 13.30
ΡΕΠΟ: Αρης Θεσσαλονίκης