Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ για 25 και 26/1

Συντάκτης: Share:

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25.01.2020

Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Ατρόμητος Αθηνών

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

ΑΕ Ευόσμου – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιωνικός

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.30

Φοίνικας Πολίχνης – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:15.30

Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:15.30

ΑΠΕ Λαγκαδά – Καμπανιακός

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Μελιτέας – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.30

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:15.30

ΜΑΣ Αγχιάλου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.30

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Νίκη Μεσημερίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.30

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.30

Αναγέννηση Επανομής – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:15.30

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Δόξα Ελπίδας    0-3 α.α.

Θρίαμβος Παρθενίου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Ελπίδες Σταυρούπολης – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.30

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Πέρα

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30

Ατρόμητος Τριαδίου – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Τριαδίου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Δόξα Τριλόφου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΟ Μεσήμβριας – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:15.30

Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:15.30

Διγενής Μονολόφου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.30

Ελπίδες Αμπελοκήπων – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

Κυψέλη Νεάπολης – Κανάρης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:15.30

Μ. Αλέξανδρος Θ. – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Δόξα Τούμπας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:15.30

Αετός Ανω Σταυρού – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.30

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26.01.2020

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————————

Αγροτικός Αστέρας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα «Δημ. Κοντικάκης» – ώρα:15.00

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΟ Λέοντες

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)

——————————————

ΠΑΟΝ Επιβατών – Αναγέννηση Χαλκηδόνας

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.30

ΑΟ Καρδίας – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

Εθνικός Σοχού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Ελευθεριακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.30

Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.15

Αίας Ευόσμου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.30

Δόξα Αγ.Παύλου – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:15.30

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:15.30

ΑΣ Νεάπολης – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:11.15

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.15

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:15.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδονικός Ασκού – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:12.00

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.30

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)

——————————————————

Μαραθώνας – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.30

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:15.30

Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

ΠΟ Ξηροκρήνης – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00

Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:11.00

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:15.30

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:15.30

Μακεδών Ευόσμου – Κεραυνός Αγίου Παύλου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.15

Εθνικός Αστέρας – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Ποντιακός Πολυδενδρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:15.30

Δόξα Ασσήρου – Βρασίδας Βρασνών

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:15.30

Δάφνη Ευαγγελισμού – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:15.30

Εθνικός Λαγυνών – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:15.30

Ηρακλής Μοδίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Μοδίου – ώρα:15.30

Δόξα Γερακαρούς – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(15η αγωνιστική)

——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Αίολος – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

ΑΕ Φαλήρου – Προοδευτική

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)

——————————————————

Πυρσός Αγίας Τριάδας  – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

ΑΕ Μαρτίου – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:12.30

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.00

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα:11.15

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.15

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

ΑΣ Αγ. Παύλος – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.00

Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:15.30

Λιονταράκια – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.00

Ελπίδες Συκεών – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Μαραθών Υποδομή 1926 – Ερμής Μηχανιώνας

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.15

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – ΑΣ Ηρακλής 2015

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:15.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11η αγωνιστική)

—————————————–

Φοίνικας Σχολαρίου – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:11.30

ΠΑΟ Καρτερών – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Λευκοχωρίου – ώρα:15.30

Δείτε Επίσης

Scroll Up