Πρεμιέρα στη Μηχανιώνα για τους “κυανόλευκους”

Συντάκτης: Share:

Η κλήρωση της Γ΄ ερασιτεχνικής πραγματοποιήθηκε, με τον Ηρακλή να αρχίζει την προσπάθειά του από τη Μηχανιώνα, με αντίπαλο τον τοπικό Ερμή.

Όλο το πρόγραμμα της κατηγορίας:

1η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: –
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –

2η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: –
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: –
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ

3η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: –
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: –
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –

4η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: –
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: –
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: –

6η αγωνιστική
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: –

7η αγωνιστική
ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: –
ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ: –

8η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ: –
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ: –
Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ: –
ΗΡΑΚΛΗΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –

9η αγωνιστική
ΜΑΡΑΘΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗ 1926 – ΗΡΑΚΛΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ – ΙΤΑΛΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ: –
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ – Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ: –
ΔΟΞΑ ΤΟΥΜΠΑΣ – ΠΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΜΟΝΟΠΗΓΑΔΟΥ: –
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΑΣ ΝΕΩΝ Ν.ΚΡΗΝΗΣ.