Όλα τα αποτελέσματα του βόλεϊ και το σημερινό πρόγραμμα

Συντάκτης: Share:

Ο “καθρέφτης” των χτεσινών αποτελεσμάτων του βόλεϊ και οι σημερινοί αγώνες, σε όλες τις κατηγορίες, έχουν ως εξής:

Volley League Ανδρών – 2η αγωνιστική

Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΟΦΗ 3-1 (25-16, 22-25, 25-21, 25-15)

ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ 1-3 (15-25, 25-22, 20-25, 20-25)

ΑΣ Ελπίς – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 0-3 (17-25, 21-25, 19-25)

Κυριακή (10/11)

16.15: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης

Δευτέρα (11/11)

19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Φοίνικας Σύρου

Volleyleague Γυναικών – 4η αγωνιστική

ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Θέτις 1-3 (18-25, 15-25, 25-18, 20-25)

ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός ΑΟ 0-3 (17-25, 15-25, 23-25)

ΑΠΣ Αίας – Παναθηναϊκός ΑΟ 1-3 (25-19, 16-25, 22-25, 20-25)

ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός ΑΟΝ 3-0 (25-17, 26-24, 25-21)

ΑΣ Άρης – ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 (25-15, 25-17, 25-21)

Κυριακή (10/11)

19.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΠΑΟΚ

Pre League – 5η αγωνιστική

ΦΟ Βριλησσίων – ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-20, 25-06, 25-19)

ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Πανιώνιος 3-1 (25-19, 25-23, 14-25, 25-11)

Κυριακή (10/11)

16.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΑΟ Λαμίας 2013

17.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

19.00: ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδόνες

19.30: ΖΑΟΝ – ΑΕΚ

Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 4η αγωνιστική

ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμάτα 80 0-3 (22-25, 20-25, 25-27)

ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (18-25, 20-25, 19-25)

ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΓΣ Πανιώνιος 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)

ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (18-25, 26-24, 16-25, 14-25)

ΑΕ Αρμενίων – ΑΟ Αιγιαλέων 2-3 (17-25,21-25,25-18,25-23,15-17)

Ρεπό ο ΑΣ Κέρκης.

Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 4η αγωνιστική

ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΣ Μακεδονικός 1-3 (23-25, 25-20, 20-25, 25-27)

ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άρης 1-3 (22-25, 25-22, 15-25, 26-28)

ΧΑΝΘ – ΣΦΚ Πιερικός 1-3 (23-25, 25-18, 20-25, 23,25)

Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Άθλος 2-3 (25-22, 15-25, 20-25, 25-22, 11-15)

ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (21-25, 11-25, 21-25)

ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Ερμογένης 3-1 (25-27, 25-13, 27-25, 25-18)

Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος – 4η αγωνιστική

ΓΣ Μεσσηνιακός – ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (20-25, 22-25, 18-25)

ΓΣ Πετρούπολης – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-2 (25-18, 16-25, 19-25, 25-15, 15-13)

ΑΕ Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμάτας 2-3 (24-26, 21-25, 27-25, 25-19, 15-17)

ΟΦΑ Απολλώνιος – ΓΣΚ Ηρακλής 3-2 (21-25, 25-17, 25-15, 25-27, 15-09)

ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής 1-3 (20-25, 25-23, 19-25, 15-25)

Κυριακή (10/11)

16.00: ΓΕ Ηρακλείου – Ένωση Βύρωνας

Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος – 4η αγωνιστική

ΑΣ Ασκληπιός – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-11, 22-25, 25-14, 25-18)

ΕΑ Λαρίσης – ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-18, 25-12, 25-22)

Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΜΕΝΤ 3-1 (25-23, 25-15, 22-25, 25-19)

ΓΣΓ Νίκη – ΑΣ Ελπίς 0-3 (20-25, 16-25, 24-26)

ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Γιάννενα 3-1 (24-26, 25-18, 25-20, 25-22)

Κυριακή (10/11)

18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – Φιλαθλητικός

Δείτε Επίσης

Scroll Up