Ο “καθρέφτης” των χτεσινών αποτελεσμάτων του βόλεϊ και οι σημερινοί αγώνες, σε όλες τις κατηγορίες, έχουν ως εξής:
Volley League Ανδρών – 2η αγωνιστική
Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΟΦΗ 3-1 (25-16, 22-25, 25-21, 25-15)
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός – ΠΑΟΚ 1-3 (15-25, 25-22, 20-25, 20-25)
ΑΣ Ελπίς – Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 0-3 (17-25, 21-25, 19-25)
Κυριακή (10/11)
16.15: ΑΟΠ Κηφισιάς – ΓΣ Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Δευτέρα (11/11)
19.00: Παναθηναϊκός ΑΟ – ΑΟ Φοίνικας Σύρου
Volleyleague Γυναικών – 4η αγωνιστική
ΑΟ Μαρκοπούλου – ΑΣΠ Θέτις 1-3 (18-25, 15-25, 25-18, 20-25)
ΓΣ Ηλιούπολης – Ηλυσιακός ΑΟ 0-3 (17-25, 15-25, 23-25)
ΑΠΣ Αίας – Παναθηναϊκός ΑΟ 1-3 (25-19, 16-25, 22-25, 20-25)
ΑΟ Θήρας – Πανναξιακός ΑΟΝ 3-0 (25-17, 26-24, 25-21)
ΑΣ Άρης – ΑΟΦ Πορφύρας 3-0 (25-15, 25-17, 25-21)
Κυριακή (10/11)
19.30: Ολυμπιακός ΣΦΠ – ΠΑΟΚ
Pre League – 5η αγωνιστική
ΦΟ Βριλησσίων – ΑΓΣ Άρτεμις 3-0 (25-20, 25-06, 25-19)
ΑΣΠ Κόρινθος – ΓΣ Πανιώνιος 3-1 (25-19, 25-23, 14-25, 25-11)
Κυριακή (10/11)
16.00: ΑΟΝ Αμαζόνες – ΑΟ Λαμίας 2013
17.00: ΑΟ Αιγάλεω – ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
19.00: ΧΑΝΘ – ΑΣ Μακεδόνες
19.30: ΖΑΟΝ – ΑΕΚ
Α2 Ανδρών – Α’ όμιλος – 4η αγωνιστική
ΓΕ Ηρακλείου – ΑΟ Καλαμάτα 80 0-3 (22-25, 20-25, 25-27)
ΑΕΠ Ολυμπιάς – ΑΟΝΣ Μίλων 0-3 (18-25, 20-25, 19-25)
ΔΑΣ Δραπετσώνας – ΓΣ Πανιώνιος 0-3 (22-25, 22-25, 17-25)
ΑΟ Νέοι Βύρωνος – ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3 (18-25, 26-24, 16-25, 14-25)
ΑΕ Αρμενίων – ΑΟ Αιγιαλέων 2-3 (17-25,21-25,25-18,25-23,15-17)
Ρεπό ο ΑΣ Κέρκης.
Α2 Ανδρών – Β’ όμιλος – 4η αγωνιστική
ΦΕΣ Αριστοτέλης – ΑΣ Μακεδονικός 1-3 (23-25, 25-20, 20-25, 25-27)
ΣΠΑ Καρδίτσας – ΑΣ Άρης 1-3 (22-25, 25-22, 15-25, 26-28)
ΧΑΝΘ – ΣΦΚ Πιερικός 1-3 (23-25, 25-18, 20-25, 23,25)
Πήγασος Πολίχνης – ΑΣ Άθλος 2-3 (25-22, 15-25, 20-25, 25-22, 11-15)
ΑΕΝ Πανοράματος – ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (21-25, 11-25, 21-25)
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής – ΑΣ Ερμογένης 3-1 (25-27, 25-13, 27-25, 25-18)
Α2 Γυναικών – Α’ όμιλος – 4η αγωνιστική
ΓΣ Μεσσηνιακός – ΓΑΣ Μεσσαράς 0-3 (20-25, 22-25, 18-25)
ΓΣ Πετρούπολης – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου 3-2 (25-18, 16-25, 19-25, 25-15, 15-13)
ΑΕ Αμπελοκήπων – Απόλλων Καλαμάτας 2-3 (24-26, 21-25, 27-25, 25-19, 15-17)
ΟΦΑ Απολλώνιος – ΓΣΚ Ηρακλής 3-2 (21-25, 25-17, 25-15, 25-27, 15-09)
ΑΟΝ Αργυρούπολης – ΑΕ Αγ. Παρασκευής 1-3 (20-25, 25-23, 19-25, 15-25)
Κυριακή (10/11)
16.00: ΓΕ Ηρακλείου – Ένωση Βύρωνας
Α2 Γυναικών – Β’ όμιλος – 4η αγωνιστική
ΑΣ Ασκληπιός – Φοίνικας Αλεξανδρούπολης 3-1 (25-11, 22-25, 25-14, 25-18)
ΕΑ Λαρίσης – ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 (25-18, 25-12, 25-22)
Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – ΜΕΝΤ 3-1 (25-23, 25-15, 22-25, 25-19)
ΓΣΓ Νίκη – ΑΣ Ελπίς 0-3 (20-25, 16-25, 24-26)
ΑΟ Καβάλας – ΑΣ Γιάννενα 3-1 (24-26, 25-18, 25-20, 25-22)
Κυριακή (10/11)
18.00: ΕΟ Σταυρούπολης – Φιλαθλητικός