Το πρόγραμμα των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές

Συντάκτης: Share:

H ομοσπονδία χάντμπολ ανακοίνωσε το πρόγραμμα των αγώνων ανδρών και γυναικών, όπως και τους διαιτητές:

Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
ΔΑΚ Βικέλας 14:00, Φίλιππος Βέροιας- Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
(Πατιός- Τσιάνας, Ζέρβας)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)
Πανελληνίου 15:00, Πανιώνιος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Φωτακίδης- Λεφάκης)
Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- ΗC Σαλαμίνα
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
ΔΑΚ Αμυνταίου 18:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΧΑΝΘ
(Τέμης- Πήτας)
ΔΑΚ Κιλκίς 18:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Φοίβος Συκεών
(Τζαφερόπουλος- Τόλιος)
ΔΑΚ Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης- Κύκλωπες Αλεξ/πολης
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Β’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Σερρών 15:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Κυριακού- Μπαλάκος)
Κερατσινίου 18:00, Ολυμπιακός- ΑΟ Πολιτείας
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης)
Προσοτσάνης 18:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Ασπίδα Ξάνθης
(Ουζούνης- Παρασκευούδης)
Σπίτι του Χάντμπολ 19:30, Άρης Θ.- Πόντιοι Κιλκίς
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Κλαδισού 15:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης
(Πρεβενά- Βελάνη)
Γιώργος Χαλκίδης 18:00, Αρίων Πτολεμαϊδας- ΑΟΑ Καστοριάς
(Καζαντζίδης- Μπουγιάκας)
ΕΑΚ Χανίων 19:00, Ωρίωνας Χανίων- ΓΑΣ Καματερού
(Πρεβενά- Βελάνη)

Κυριακή 24 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Δαϊς 13:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους –ΕΡΤSPORTS-
(Tσάκωνας- Φωκίτης, Νικολάου)
Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
(Συρεπίσιος- Μερτινιάν, Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (5η αγωνιστική)
Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Πανελλήνιος
(Βήτας- Σκλαβενίτης)
Βριλησσίων 17:20, ΕΣΝ Βριλησσίων- Αθηναϊκός
(Αβράμης- Χρόνης)

B’ Ανδρών (2η αγωνιστική)
Μετς 14:30 Πήγασος Κυψέλης- Δόξα Βύρωνα
(Χαραλαμπίδης- Μπράμου)
Αιγίου 15:30, Σεριφάτο Αιγίου- Έσπερος
(Φωτακίδης- Ψύλλος)
ΔΑΚ Ναυπλίου 17:30, Πολυνίκης- Λεωνίδας
(Παπαματθαίου- Χρηστίδη)
Λαμίας 18:00, Ιωνικός ΝΜ- ΓΣ Παπασιδέρης
(Λεφάκης- Καρυδάκης)
Σταυρούπολης 21:00, Απόλλων- Μακεδών
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Α2 Γυναικών (2η αγωνιστική)
Κέρκυρας 15:00, Φαίακας Κέρκυρας- Ελπίδες Αμυνταίου
(Λινάρδος- Σερασίδης)
Βύρωνα 17:00, Δόξα Βύρωνα- Πανιώνιος
(Μπράμου- Ζήσης)
Αιγίου 17:00, Σεριφάτο Αιγίου- Αθηναϊκός
(Φωτακίδης- Ψύλλος)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Απόλλων
(Τέμης- Πήτας)

Α2 Γυναικών (14η αγωνιστική)
ΕΑΚ Χανίων 14:00, Ωρίωνας- ΑΣ Ηλιούπολης
(Πρεβενά- Σαματά)

Α2 Γυναικών (17η αγωνιστική)
Κλαδισού 16:30, ΕΑΧ Χανιά- ΓΑΣ Καματερού
(Πρεβενά- Μπαγάκη)

Τετάρτη 27 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Κραχτίδης 16:30, Δράμα Bianco Monte- ΑΕΚ
(Τζαφερόπουλος- Ουζούνης, Χατζηγεωργίου)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Aερωπός Man Dynamic- Ιωνικός ΝΦ
(Νάσκος- Χαρίτσος, Παρτεμιάν)

Πέμπτη 28 Νοεμβρίου 2019
Handball Premier (8η αγωνιστική)
Ρέντη 20:00, Ολυμπιακός/ Όμιλος Ξυνή- Φαίακας Κέρκυρας
(Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Μίγκας)

Δείτε Επίσης

Scroll Up